Mary Ost

Sovka Skincare | Shower Foam Fruit Rainbow

Sovka Skincare | Shower Foam Fruit Rainbow

Ви любите щось незвичайне? Я - так))

Незвичні назви, текстури, аромати, оформлення…

Ось, доречі, бренд Sovka Skincare, однозначно займає одне з передових місць по оригінальності своєї продукції😍

Чого вартує тільки скраб Love is, який пахне як улюблена жуйка із дитинства… Про нього я писала ось тут👉 https://club.makeup.com.ua/post/40276/

А сьогодні хочу поділитись відгуком про не менш цікавий продукт - піну для душу, з багатообіцяючою назвою Fruit Rainbow.

Sovka Skincare | Shower Foam Fruit Rainbow
Sovka Skincare | Shower Foam Fruit Rainbow

Об'єм: 200 мл.

Бренд: sovka skincare

Класифікація: натуральна косметика

Призначення: очищення

Тип: всі типи шкіри

Вік: 16+

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Coco Glucoside, Sodium Cocoyl Glutamate, Glyceryl Oleate, Pentylene Glycol, Sodium Chloride, Peg-150 Polyglyceryl-2 Tristearate, Lauerth-3, Dipropylene Glycol, Sorbitan Caprylate, Propanediol, Benzoic Acid, Parfum.

Пінка знаходиться у білій пластиковій пляшечці. Етикетка має стильний, яскравий «веселковий» вигляд. Повністю виправдовує назву😍 На поличці у ванній одразу виділяється і рука тягнеться до неї)

Помповий дозатор зручний, плавно натискається. Піну подає легко, не розбризкуючи засіб.

Інформація на пляшці прописана досить докладно та чітко. У мене жодних питань до виробника не виникло.

Засіб синього відтінку, рідкий, однорідної консистенції, такий як і повинен бути, щоб проходячи через спеціальний дозатор утворилась пінка.

Піна виходить густа, обʼємна і її досить багато.

Запах дуже класний, фруктовий, в міру солодкий і ніжний.

Я дуже люблю, коли засоби для душу мають такий тонкий, але відчутний аромат щоби потім шкіра приємно пахла.

Наноситься пінка як і всі продукти такого формату та призначення - на вологу шкіру, після чого змивається достатньою кількістю води.

Розподіляється засіб по шкірі добре. Милиться і піниться чудово. Не виникає відчуття якоїсь нестачі мила.

Витрачається піна економно, вистачить на довго.

Після миття немає відчуття стягнутості чи сухості. А от зволоженість відчувається одразу.

Підведу підсумки, виділю головне, що я для себе підкреслила про даний продукт:

  • оксамитова текстура
  • зволоження
  • помʼякшення
  • ніжний фруктовий аромат
  • якісне очищення
  • шкіра доглянута після використання
  • рівномірне розподілення
  • легко змивається водою
  • економна витрата

Піна від Sovka Skincare стала однією із моїх улюблених засобів для душу. Вона максимально справляється зі своїми функціями, а смачний фруктовий аромат піднімає настрій.