Olivia

Прийшла пора випробовувати дезодоранти на міцність!

Прийшла пора випробовувати дезодоранти на міцність!
Прийшла пора випробовувати дезодоранти на міцність!

Дезодорант - продукт, який мені підібрати чи не найважче. Гадаю, я в цьому не унікальна, але я продовжую пробувати щось нове. Цього разу мені трапився дезодорант-антиперспірант Secret Antiperspirant Cream Stick Rosewater scent. Спершу я подумала, що він корейський, але виявляється це інший бренд, виробництва Німеччини. На момент придбання він коштував 158 грн.

Прийшла пора випробовувати дезодоранти на міцність!
Прийшла пора випробовувати дезодоранти на міцність!
Прийшла пора випробовувати дезодоранти на міцність!
  • це новий для мене формат дезодоранту - кремовий, раніше я такий не використовувала;
  • засіб виходить назовні крізь маленькі дірочки;
  • ця кремова текстура добре вбирається шкірою, якщо додатково втерти, то не залишиться білого нальоту;
  • аромат приємний, але "на любителя", пудрова троянда. Порівнюючи зі стіком Nivea Ефект пудри, можу сказати що Secret приємніший;
  • може залишати білі сліди на темному одязі, якщо шар погано увібрався шкірою;
  • у більш прохолодну погоду дезодорант працював чудово, мені здавалось, що навіть після душу він продовжує діяти і неприємний запах не виникає;
  • тренування у спортзалі з ним можна пережити, кілька годин інтенсивного потовиділення він замаскує чудово;
  • що стосується цілого робочого дня - тут вже ситуація гірша. Зараз, коли стає особливо спекотно, до кінця робочого дня захисту вже немає і зявляється неприємний запах;
  • якщо порівнювати з Nivea, то останній, мені здається, захищає краще, хоч обрати приємний аромат - це ще той квест.

Підсумовуючи, скажу, що цей антиперспірант непоганий, але не ідеальний. Тому, власне, я поки що змирилась з думкою, що з собою у сумочці потрібно носити якийсь мінідезодорант. Я чула, що багато хто використовує Old Spice і дуже задоволений. У мене є звичайний (не антиперспірант), він має класний аромат, але не захищає так, як слід. Тому якщо у вас є класні рекомендації антиперспірантів - буду рада почитати у коментарях. І дякую за інтерес до мого допису.