Olivia

Один з моїх улюблених засобів на шляху до чистої шкіри!

Один з моїх улюблених засобів на шляху до чистої шкіри!

Почнемо з того, що акне - це хвороба, хронічний процес, яки може загостюватися або переходити в ремісію. Як і з будь-якою хворобою потрібно звертатися до спеціалістів та лікарів. Це зекономить вам час, гроші і дасть принаймні якийсь покроковий алгоритм дій. По собі знаю, що, якщо такого алгоритму нема, ти зкуповуєш всі під ряд баночки, які обіцяють тебе зцілити, а на практиці не роблять нічого. Тому краще довіритися спеціалісту.

Хоча і спеціалісти бувають різні. Не кидайте в мене тапками, але коли я бачу фото якогось лікаря-дерматолога, а у нього на фоні стоять баночки holyland, то я не звернуся до цього спеціаліста. Розумію, що звучить це упереджено і зверхньо, але все таки... Те саме можу сказати про лікарів, які призначають купу аналізів на демодекс, гельмінти, тестостерон і т.д...

Мені дуже подобається курс PROACNE від Капанайко, а також я слідкую в інстаграм за лікарем-дерматологом Анастасією Мельник. Це спеціалісти, які викликають в мене довіру.

Один з моїх улюблених засобів на шляху до чистої шкіри!
Один з моїх улюблених засобів на шляху до чистої шкіри!

Тож розповім про мої враження від використання цього засобу:

  • це не самостійний засіб при лікуванні акне, його не буде достатньо, але він помічний у схемі догляду. Якщо він не лікує акне, то для чого він взагалі потрібен, запитаєте ви. Наприклад, якщо ви лікували шкіру ретиноїдами, а зараз вам потрібно підтримувати ремісію, то ця сироватка - чудовий вибір;
  • у складі є софольянс та запатентований компонент SEPICONTROL - компоненти, що впливають саме на себорегуляцію (по розумному - інгібітори 5-альфа-редуктази), це ефективні компоненти, що контролюють кількість себуму в порах, попереджають утворення комедонів; власне саме такий ефект я і помітила - моя жирна шкіра стала менш жирною, а пори не роздуваються від шкірного сала, стали трохи менш явними;
  • і цей ефект дійсно помітний, просто в якийсь момент мені дуже сподобалось, як виглядає моя шкіра, навіть під макіяжем вона стала рівнішою;
  • також є додаткові компоненти, такі як ніацинамід, алантоїн, олія листя чайного дерева - корисні активи для проблемної шкіри;
  • наношу сироватку переважно в ранковій рутині і закриваю кремом, далі буду пробувати наносити її під сонцезахист;
  • засіб має ледь жовтуватий відтінок, по консистенції рідкий, не залишає липоксті, цілком і повністю вбирається шкірою;
  • із мінусів - це ціна і маленький об'єм (15 мл), але, якщо брати лінійку із софольянсом від Dr.Ceuracle, там взагалі очі на лоба полізуть.

Загалом варто сказати, що я дуже задоволена ефектом, який отримую від цього засобу. Окрім того, я вже використовувала інші продукти цього бренду (крем та сироватку з ніацинамідом), і вони мене теж не розчарували. Розповідайте, які продукти допомагають вам підтримувати шкіру. Буде цікаво почитати ваші коментарі.