Olivia

Етап догляду, який я завжди пропускала... А дарма!

Етап догляду, який я завжди пропускала... А дарма!

Почнемо з того, що етап тонізації я завжди вважала необов'язковим, а загалом концепція нашаровування 100500 різних засобів, що тільки потоншують ваш гаманець, мене відштовхувала. Все таки індустрія краси заробляє на нас - вразливих, невпевнених, з проблемною шкірою...

Але дерматолог, до якого я звернулася з акне, склав мені схему догляду не за всі гроші світу. І я, боячись побічних реакцій від основного лікувального препарату, придбала кілька нових для себе засобів, які б підтримували мою шкіру під час терапії ретиноїдами. Серед них - Тонер з прополісом Cosrx Full Fit Propolis Synergy Toner.

Тонізація – це проміжний етап між очищенням та зволоженням. Він допомагає ретельно очистити обличчя від залишків бруду, макіяжу, шкірного секрету, домішок водопровідної води...

Етап догляду, який я завжди пропускала... А дарма!
Етап догляду, який я завжди пропускала... А дарма!
Етап догляду, який я завжди пропускала... А дарма!
  • засоби Cosrx не можна назвати аж надто бюджетними, але конкретно цей тонер випускається у кількох об'ємах, тому можна тимчасово зекономити, придбавши, наприклад 50 мл, я ж взяла одразу 150 мл;
  • дизайн упаковки лаконічний та мінімалістичний - лайк;
  • колір тонера - жовтуватий, запах відсутній, консистенція водяниста, але трохи "в'язка";
  • у складі - екстракти прополісу та меду, а також пантенол, які заспокоюють та відновлюють шкіру;
  • використовую в ранковій та вечірній рутині - як на мене, це однаково доречно;
  • ефект надзвичайно приємний - шкіра виблискує, стає м'якою, вона наче "випиває" тонер з поверхні, зникає матовий ефект та сухість після вмивання, тон шкіри трохи вирівнюється. Це дійсно наче підготовчий етап до подальшого догляду, я в захваті;
  • щодо прибирання почервонінь та висипань нічого сказати не можу, оскільки проживаю "етап чистки" від ретиноїдів, але заспокійливий ефект однозначно спостерігаю;
  • ймовірно, може бути індивідуальна реакція на компоненти тонеру (читала у відгуках), але у мене шкіра нечутлива і після ретинодіїв цей тонер - як вода з цілющого джерела;
  • якщо моїй проблемній схильній до жирності шкірі він підійшов, то суха шкіра взагалі має бути у захваті, на мою думку.

Підсумовуючи, скажу, що, звичайно, етап тонізації у догляді - це певною мірою "забаганка", але якщо ви можете її собі дозволити - це прекрасно. Тонер з прополісом Cosrx дійсно достойний засіб, який багатьом може сподобатися. Але мені цікаво буде дізнатися, яке ставлення до цього маєте ви, і які засоби використовуєте. Чекаю на вас у коментарях!

Дякую, що зазирнули у цей пост.

А тут у мене відгук на ще один дуже помічний продукт від Cosrx: https://club.makeup.com.ua/post/35654/