Olivia

Ранковий ритуал вихідного дня!

Ранковий ритуал вихідного дня!

У суботу вранці я маю приємну звичку - робити маску для обличчя. Із тканинними масками я все ніяк не можу подружитися, а от глиняні - це моя давня любов. Пам'ятаєте, як раніше - купуєш суху глину в аптеці, розводиш водою, іноді додаєш якісь масла чи ще щось - зараз я так не експериментую, а тому завжди шукаю якийсь готовий продукт, який би задовольнив мої потреби. Попередня моя фаворитка - від Some By Me, але прийшов час спробувати маску "Детокс" від Q+A.

Ранковий ритуал вихідного дня!
Ранковий ритуал вихідного дня!
  • ціна приємна, думаю, за 50 г продукту вона досить адекватна;
  • упаковка стильна, мінімалістична, тара скляна;
  • є захисна кришечка, а от лопатки, на жаль, у комплекті немає;
  • запах нейтральний, колір у маски сірий;
  • консистеція кремова, навіть мусова, я б сказала;
  • на шкірі вона поступово підсихає, але не сипеться, як це часто буває з глиняними масками;
  • загалом вона не сушить шкіру, навіть після вмивання шкіра залишається м'якою.

Як власниця шкіри з акне від подібних масок я очікую принаймні вирівнювання тону та підсушування проблемних ділянок. Саме цей дуже делікатний ефект я і отримую від маски Q+A. Ніякого очищення пор чи магічного ефекту однією маскою не досягнути, будьмо реалістами. Тому цей продукт є необов'язковим, але приємним доповненням до вашого догляду.

Маскою я задоволена, а вас прошу написати у коментарях, чи користуєтесь ви глиняними масками для обличчя, і якими? А якщо у вас, як і у мене, жирна проблемна шкіра, то буду рада вашим рекомендаціям. Цьом-цьом!

Але я маю для вас ще одну масочку, ефектом від якої я задоволена набагато більше, можете заглянути сюди: https://club.makeup.com.ua/post/37785/