Olivia

Моя фаворитка серед глиняних масок. Ви теж захочете її повторити!

Моя фаворитка серед глиняних масок. Ви теж захочете її повторити!

Вперше я придбала маску Some By Mi Super Matcha Pore Clean Clay Mask десь з рік тому, і вона виявилася такою крутою, що от зараз замовила її вдруге - вже за рекомендацією мого дерматолога.

Моя фаворитка серед глиняних масок. Ви теж захочете її повторити!
Моя фаворитка серед глиняних масок. Ви теж захочете її повторити!
Моя фаворитка серед глиняних масок. Ви теж захочете її повторити!
Моя фаворитка серед глиняних масок. Ви теж захочете її повторити!
  • бренд корейської косметики Some By Mi досить популярний і має багато класних засобів по догляду за шкірою;
  • ця глиняна маска має впізнаваний дизайн упаковки у зеленому кольорі, аби асоціюватися із чимось натуральним та органічним - зрештою, каолін та зелений чай дійсно дуже природні інгредієнти, а там ще й центела, чайне дерево та багато інших корисностей;
  • упаковка 100 г - вистачає на довго; у комплекті є міні-лопатка для нанесення та захисна мембрана, що робить використання дуже зручним;
  • аромат - це найприємніше - мені нагадує запах чаю, дуже ароматного чаю. Матчу я поки що не пробувала, але, гадаю, аромат вона має саме такий;
  • по консистенції маска мусова з додаванням скрабуючих часточок, дуже комфортна при нанесенні;
  • використовую 1 раз на тиждень, уникаючи області під очима, залишаю на 15-20 хв, але так, щоб вона не висохла повністю - потім її важче змити;
  • кому підійде? Перш за все власницям (кам) жирної проблемної шкіри з акне, які мають нерівний тон та запальні елементи. Думаю, суху шкіру маска може ще більше пересушити;
  • виробник, звичайно, обіцяє очищення пор, але будьмо реалістами, дістати те, що наша шкіра так старанно запасає 24/7, однією маскою нереально;
  • на практиці я отримую: вирівнювання тону шкіри, легке освітлення постакне, підсушування запальних елементів та ранок, легкий скрабуючий ефект під час змивання, прибирання жирного блиску та надлишкового себуму, а також приємний ритуал, який піднімає настрій. Хіба цього замало?

Думаю, для любительок глиняних масок чи власниць проблемної жирної шікри такий ефект цілком прийнятний, тому цю масочку раджу всім серцем.

Раніше я писала про ще одну глиняну маску - від Q+A, можете заглянути ще й туди: https://club.makeup.com.ua/post/30147/

Я дякую вам за інтерес до мого допису і чекаю на коментарі про ваші улюблені глиняні масочки!