Pilirina 💛💙

Gabrielle Essense: далекий родич бази Chanel? 🤷‍♀️

Gabrielle Essense: далекий родич бази Chanel?  🤷‍♀️
Gabrielle Essense: далекий родич бази Chanel?  🤷‍♀️
Gabrielle Essense: далекий родич бази Chanel?  🤷‍♀️
Gabrielle Essense: далекий родич бази Chanel?  🤷‍♀️
Gabrielle Essense: далекий родич бази Chanel?  🤷‍♀️

Я - фанат дому Chanel🫶

З моменту виходу цієї новинки у продаж, просто мріяла поставити його на поличку разом зі своїми родичами. І, без затесту, взяла собі аж цілих 150 мл.🙈

Gabrielle Essence належить до сімейства квітково-фруктових. Його створив легендарний Olivier Polge у 2019 році, виробляють аромат виключно у Франції, випускається тільки у концентрації парфумерної води. Флакон шикарний. Ніжний,наче кришталь.

☝️☝️☝️До речі, У самій коробочці є захисна вкладка-чохол зі спеціальним рельєфом, що повторює форму флакона. Це важливо знати, щоб вберегти себе від фейкових аналогів.

Ось піраміда аромату 👇:

Верхні ноти: Цитруси, Петітгрейн, Чорна смородина, Персик, Червоні ягоди.

Середні ноти: Білі квіти, Тубероза, Жасмін, Іланг-Іланг, Апельсиновий колір, Кокос.

Базові ноти: Сандал, Мускус, Ваніль.

Легкий та ніжний. Квіткової-медовий. Спочатку стартують білі і жовті квіти, жасмин і солодка, потім - тубероза.

Я постійно чую на собі сплетіння ароматів жасмину та туберози. Цей тандем свердлить мені мозок. Шанелевськоі бази не відчуваю тут взагалі! І це дивно, як для такого фланкера.

Мені він на самому початку чимось нагадав Dior Joy. Але той я обожнювала.

Аромат Gabrielle Essence більш денний, ніж вечірній. Він любить повітря.

Не очікувала такого повороту.

Трохи розчарована. Не знаю чому. Можливо, тубероза трохи не моє. А можливо очікувала на цю ціну почути ну хоча б стандартну шанелевську базу, яка є в усіх ароматах дому. 🙀

Він для мене звичайний, банальний, не визвав жодних емоцій, не закохав у себе. Можливо він не на холодну пору року. Але аромат офісний, політкоректний. Залишу його до весни, може, він розкриє мені свою красу. 🧚‍♂️

Рекомендую однозначно тестити перед покупкою! 🤷‍♀️ Особливо шанувальникам їхньої бази.

Дякую, що зазирнули! 😉

Gabrielle Essense: далекий родич бази Chanel?  🤷‍♀️