Kizza

Збираюсь збирати на Fancon

Збираюсь збирати на Fancon

Отака подарункова пухляшка в мене вийшла. З цією сумочкою була дуже кумедна історія, якось розкажу🤪

Я прям візуалізовувала, як я в неї буду класти всякий стаф для фарбування. І візуалізація спрацювала😂

Але сьогодні ми будемо говорити не про сумочку, в про її наповнення.

Збираюсь збирати на Fancon

Верхній ярус заповнюю санітайзером - пахне спиртом, гелевий, не липкий.

Mixing liquid від Mehron, для того, щоб аквагрим став стійким, і Barrier spray - воняє спиртовим лаком для волосся, по відчуттях як лак для волосся що потрапив на обличчя, але дуже швидко все випаровується і обличчю стає норм і ок.

Одразу скажу що всіма засобами з цього відділення ми користувались👍

Тут зібрані пензлі для обличчя. Ви вже їх бачили в моєму дописі про миття пензлів. Два Topface, один Lamel, один RT, один ноунейм (білий). Тут користувалась всім окрім білого.

Гігієна понад усе - тому серветки. Звісно спиртові. І сухі теж😂 тут в роботу все пішло

Тут сухі текстури. Мої Ламелевські рум'яшки. Два бронзера, розсипчаста пудра, і пресована пудра. Продукти перевірені часом. Бронзер той що Nick Assfalg там є дві хайлайтерні комірки, тому він працював в за хайлайтер. Використала все окрім розсипчастої пудри, бо вона виявилась непотрібною, адже за стійкість аквагриму відповідала Mixing liquid.

Кремові текстури. Тон був Estee lauder Futurist. Консилером виявились не потрібними. Так само як і Lirene.

Брови, вії і губи. Тут в нас для брів я використала тільки туш для брів, олівці не знадобились. Для губ і вій все було використано в повному обсязі. Доречі аплікатор з помадою був виданий дівчинці, щоб вона пару раз могла поправити губи, адже відтінок унікальний і своїми засобами не вийшло б це зробити

Очі. Взяла дві палітри, використала Catrice. З олівців використала ламклквськиц дерев'яний і обидва гелеві кольорові. Тут був факап про який я розповім в дописі про сам макіяж

Татухи. Аквагрим від Mehron. Правда я хитрюга і зробила попередній заміс вдома, його файно висушила. А ці відтінки взяла лише для того, щоб якщо не підійде по кольору - то домішати вже на місці. Спойлер - не довелось домішувати, адже відтінок підійшов ідеально🥰

Отакий "кейс" і мене вийшов. А як ви думаєте чи варто було брати таку кількість косметики? Чи можна було б обійтись меншою кількістю?

PS: для збору саме цих засобів я робила пробний макіяж на дівчинці схожого типажу. А щоб точно розуміти по відтінках я буквально "поселилась" на сторінці замовників, і не пропускала сторізи та дописи з фото/відео за різного освітлення 😉 Коротше кажучи - заморочилась😅

Дякую за увагу ❤️