Vikulyk

Скраб, який зволожує і дарує смачний аромат

Скраб, який зволожує і дарує смачний аромат

Він насправді має ряд особливостей, тому цикайте "читати далі" і там фото і детальний огляд.

Для мене виявився досить цікавим цей продукт, перше, що так заманювало-золотий шиммер, я ще та сорока і люблю під час прийому душу чи ванни якісь спецефекти, тому цікавість взяла верх і ось він у мене.

Скраб величенький, він знаходиться в яскравій коробочці, яка натякає на його цікавий вміст.

Скраб, який зволожує і дарує смачний аромат

Але найцікавіше в середині. Текстура скрабику виглядає, наче зі східної казки, ніби пісок в пустелі, який відблискує на сонці.

Аромат. Тут окрема тема, він такий солодкий і манкий, я хочу такий парфум 😍 Мені нагадує солодощі - пахлаву чи щось в тому роді..

Скраб сольовий, хоч аромат такий солодкий, я думала він цукровий, але потім глянула в склад і переконалась.

Також тут присутні і ініші доглядові компоненти: сквален, вітамін е, ванільний екстракт, кокосова олія.

Блискіток тут дійсно багато, але після прийому душу, звісьно їх залишається значно менше, тим не менш вони ще є.

Скраб дуже добре зволожує шкіру, відчуття маслянистості тримається певний час і це дуже приємно, бо шкіра напрочуд гладенька і м'яка, мені це теж нагадує якісь східні ритуали в догляді за шкірою.

Після використання, я точно не хочу наносити якийсь крем, цей скраб віддувається за двох.

Тому якщо ви шукаєте скраб, який буде дуже добре зволожувати шкіру, приємно пахнути солодощами і дарувати вам приємні емоції, ну бо ж красивий, то може кидати в корзину-це він ✨