kurdzhyieva

Це незаконно бути ТАКИМИ, за ТАКІ гроші

Це незаконно бути ТАКИМИ, за ТАКІ гроші

Привіт красуні ✋

Почну з того, що вперше я спробувала пінку для вмивання за рекомендацією моєї майстрині з нарощення вій, ніби не пече, та й очищує добре. Здивувалася такій низькій ціні і звісно придбала, спробувала на очі, дійсно не пече, пахне свіженько, і очищує добре.

🌱

-"Майстриня буда права"-подумала я, і продовжила користуватися для очей, для обличчі на той час використовувала гель для вмивання- bioderma. І одного ранку , я вирішила і повністю вмитися цією пінкою, і тут сталася ця любов, що зараз я вже збилася з рахунку, яка кількість пінок цих в мене вже було, більше 15 точно🤪. Використовую для всього обличчя, шиї, очей, добре змиває макіяж, і не пече очі, що для моїх алергічних очей було великою знахідкою😍

🌱

Потім побачила цю Маску, привабила знов невелика ціна і обіцянки на флаконі. І яким було моє здивування, що за такі смішні гроші, обличчя після використання маски - світленьке, запалення підсушені і в цілому стан обличчя набагато кращий 😍 Це через білу глину у складі, звісно ще дешевше, придбати просто порошок білої глини і розчинити, але тут все вже за тебе зроблено, а так як я лінива, то це для мене взагалі топ😁 А, і забула сказати, може трішки пікти відразу після нанесення, але мені треба хвилина і печіння зникає🙌

Краса потребує жертв(і багато грошей)😁

Я закохалася в ці продукти, і тепер цей кукумбер(так я його завжди називаю😁), завжди зі мною і раджу його всім своїм подругам 🥰

Про ці продукти я зрозуміла лиш одне:

Це незаконного бути ТАКИМИ ЧУДОВИМИ, за ТАКІ СМІШНІ гроші🥒

Тож, хто ще не пробував, всім дуже раджу❤️

Дякую за увагу 🫶

Чи пробували ви? Як вам пінка або маска? Або чим користуєтесь?

Чекаю на фідбек ❤️

*Скоро буде пост про мою косметичку з недорогими, класними і перевіреними роками засобами, тож підписуйтесь, щоб не загубили😉

Це незаконно бути ТАКИМИ, за ТАКІ гроші