Ta_nyaaaaaaa

Landor Flower Heaven Cherry

Landor Flower Heaven Cherry
Landor Flower Heaven Cherry

Парфуми Landor обожнюю за простий, але водночас стильний дизайн.

У Flower Heaven Cherry прозорий скляний флакон із золотистою кришечкою.

На центральній лицевій частині флакону чорна наліпка із золотистими літерами: логотип з назвою бренду.

Чеез прозоре скло помітний червоний колір самих парфумів.

Landor Flower Heaven Cherry
Landor Flower Heaven Cherry
Landor Flower Heaven Cherry

Дозатор також золотистий. Гарно і широко розпилює парфуми.

У мене мініатюрка об’ємом 9 мл.

Також виробник представляє інші об’єми: 1 мл, 3 мл, 30 мл та 100 мл.

Ще у підзаголовку я назвала цей аромат про вишню в усіх її провах. Тож спершу хочу перечислити яку вишню тут відчуваю я:

🍒 вишня, настояна в алкоголі - лікері. Або ж просто вишневий лікер

🍒 цвітіння вишні в найактивнішій фазі

🍒 кісточка ягоди - вишеньки. Така, з горіховим ароматним відтінком

🍒 кора вишневого дерева, її листя - те, що дає у звучанні коштовну деревинність

🍒 димна вишня

Відразу хочеться наголосити, що аромат важкий, густий, п‘янкий, дуже насичений.

Цим нагадує парфуми східної спрямованості.

Парфуми Flower Heaven Cherry 🍒 - однозначно «зимові». Тобто їх я бачу на собі лише у холодну пору року, коли хочеться чогось насиченого і зігріваючого.

Вони не є дуже солодкими, але алкогольно-цитрусова і вишнева солодкавість присутня, приправлена добрячою порцією бергамоту і лимону.

Аромат відкривається зухвалими цитрусами у поєднанні з квіткою вишні. Немов пристрасна жінка у червоній сукні несподівано вривається до зали розкішного ресторану, від якої у всіх перехватило подих. Так, що на хвилини у всіх відвисли щелепи і перехватило дух.

У цей час у повітрі стоять змішані аромати вишневого лікеру з терпкими кісточками ягоди, мигдалевого амаретто та букету полум‘яних троянд, які отримала на побаченні краля у червоній сукні від мужнього красеня.

Десь на фоні запах димної вишні, немов зовсім недалеко відбувається коптіння на вишневій щепі.

Амбра і пудрові ноти у базі все більше схожі на золотаві промені сонця, що заходить, які сягають вікна і дарують ніжні поцілунки перед смерканням.

Саме вони з бобами тонка роблять аромат більш м’яким, хоч і завдяки замші зберігається певна строгість й анімалістичгість.

Хочу зауважити те, що цвітіння вишні відчувається протягом усього звучання, але час від часу воно змінюється то на димні, майже в’ялені ягоди, то на листя чи кору вишневого дерева, то на її терпкуваті кісточки.

*інколи мені здавалося, що всередині звучання я відчуваю щось схоже на густий сироп від кашлю. Але це такий приємний аромат, солодкий, який мені до душі… його я відчувала не щоразу

Саме цей аромат найбільш стійкий серед усіх, що я пробувала від бренду Landor.

У закритому приміщенні вони охоплюють увесь простір, а на відкритому повітрі тягнуться густим і гучним шлейфом.

Стійкість на одязі до прання (з днями стихаюча), а на тілі 8+ годин доволі гучно і до 14 годин відчувається лише зблизька.

На волоссі стійкість також до миття, і саме від нього вдається відчути найпотужніший шлейф.

Отож Landor Flower Heaven Cherry - це алкогольний, густий і насичений аромат на холодну пору року, на вечір. Він пристрасний, романтичний, неймовірно жіночний, статусний і звабливий аромат.

З ним треба бути обережним, адже 1-2 пшиків більш, ніж достатньо. Все, що більше - може душити і здаватися надто важким. І це так, бо аромат дійсно надзвичайно насичений і стійкий 🔥