ksnklb

Коли хочеться свіжості

Коли хочеться свіжості
Коли хочеться свіжості
Коли хочеться свіжості

Це перші гідрогелеві патчі, які я спробувала і тепер не хочу інших!
На мою думку, патчі від Mermade це хороше поєднання ціни/якості, зараз швиденько розберемо чому:
● Патчі приїхали у яскравій коробці, що відповідає лінійці Take It Easy Patch. Зберігаються вони у круглій баночці, під кришкою є мембрана та лопатка, щоб зручно дістати патчі.
● Самі патчі, а їх 60 штук, плавають у в'язкій рідині, що зберігає їх вологими.
● Патчі з цієї лінійки мають зелений відтінок, напів прозорі. Запах свіжий, трохи хімічний. Вони дуже піддатливі та м'які, їх легко розірвати та можливо розвести у воді. Розмір класичний. У складі є гліцерин, екстракти, гіалуронова кислота, пантенол, колаген.
● Досить швидко фіксуються на зоні під очима і не "пливуть". Там вони відчутно зволожують, надають легку свіжість та не викликають печіння.
● Тримаю ці патчі до 10-ти хвилин, залежно від того, як швидко вони втрачають вологу. Патчі потрібно тримати лише тоді, коли вони вологі, і лише тоді вони зволожують потрібну зону.
● Ну і звісно, ефект можна побачити на фото: ці патчі справді знімають набряк із зони під очима, а найбільше мені подобається, що вони чудово зволожують цю зону та дають відчуття свіжості.

Коли хочеться свіжості
Коли хочеться свіжості
Коли хочеться свіжості