Zhukovka

Твоїй шкірі не вистачає тонусу та зволоження ? Тобі сюди !

Твоїй шкірі не вистачає тонусу та зволоження ? Тобі сюди !

Привіт красуні , я сьогодні про здоров'я ! Адже попередній допис про вітаміни став актуальним для багатьох , впевнена і цей знайде своїх шанувальниць❤️
ZEST Beauty Hyaluro Complex – це італійський продукт, розроблений для підтримки краси та здорового вигляду шкіри. Капсули містять комплекс активних інгредієнтів, таких як гіалуронова кислота, альфа-ліпоєва кислота та вітамін С, які працюють разом задля досягнення найкращих результатів

Твоїй шкірі не вистачає тонусу та зволоження ? Тобі сюди !

❤️Гіалуронова кислота 120 мг

❤️Альфа-ліпоєва кислота 50 мг

❤️Вітамін С 30 мг

Переваги гіалуронової кислоти для шкіри

Гіалуронова кислота є одним із найважливіших компонентів для зволоження шкіри. Вона утримує вологу всередині клітин, що допомагає забезпечити пружність та еластичність шкіри. Регулярне використання препарату з гіалуроновою кислотою може значно покращити зовнішній вигляд та текстуру шкіри

Роль альфа-ліпоєвої кислоти

Альфа-ліпоєва кислота – це потужний антиоксидант, який допомагає боротися з вільними радикалами, захищаючи шкіру від пошкоджень. Вона сприяє регенерації клітин і може зменшити ознаки старіння .

Вплив вітаміну С на шкіру

Вітамін С відомий своїми яскравими антиоксидантними властивостями. Він стимулює вироблення колагену, що підвищує пружність і еластичність шкіри. Також він допомагає зменшити пігментацію та вирівняти тон шкіри

Гадаю, що регулярне використання капсул допоможе зберегти молодість і свіжість шкіри обличчя, забезпечуючи її необхідними поживними речовинами .

Курс прийому приває 1 місяць - 1 таблетка на добу

З прийомом цих вітамінів я помітила значне покращення стану своєї шкіри - це підвищення зволоження та покращення загального тонусу шкіри, обличчя ніби вирівняло рельєф 💆🏼‍♀️ Тому раджу спробувати, якщо шкіра відчуває спрагу зсередини ! І не забувайте про склянку води зранку 🫗