kareenelll

YSL Black Opium

YSL Black Opium

  • Я не майстер описувати парфум. Тому коротко і ясно - це багато ванілі і кава. Запах дуже солодкий. Цей запах не на літо, не для подорожі в машині і не для офісу. Не можу зрозуміти його стійкість. Чую його десь 2 годинки після пшиків. На мені шлейфу він не дає. Але інколи буває я проходжу повз свою курточку на яку я їх пшикала пару днів тому і відчуваю такий приємний запах на половину коридору, що беру в руки куртку і насолоджуюсь, а потім вони знову пропадають і їх не чути😅 напевно живуть своїм життям.

Колись читала, що в цьому ароматі 3-4 роки тому змінили формулу трішки. Може це повпливало на нього і його стійкість, тому коли я вперше в 2018 році почула їх, то вони були нереально стійкими .

вони дійсно не всім подобаються:

- подруга їх взагалі не чує від мене;

- брат від них в захваті

- моя колега почула їх від мене і зразу купила собі такі ж

- але найобідніше, що мій хлопець дуже наполегливо попросив мене ними не користуватись коли ми разом😅 його знудило і ми цілу дорогу їхали з відкритим вікном.

Тому я знову їх не куплю, принаймні класичну версію.

Але вони мають багато фанатів і завжди будуть актуальні для любителів солодких ванільних ароматів, тому що сам запах досить приємний)

коли я чую їх на комусь іншому, то зразу впізнаю і думаю: "класні на комусь, але, нажаль, не на мені")