Сойка

Clarins Lip Comfort Oil у відтінках 03 Cherry, 09 Chocolate, 10 Plum

Clarins Lip Comfort Oil у відтінках 03 Cherry, 09 Chocolate, 10 Plum

Нещодавно були шалені знижки на олійки Clarins, тож дехто взяв відразу три відтінки 🫠

Про цей продукт вже легенди ходять, але багато хто каже, що в Clarins немає нічого особливого, що можна взяти за менші гроші те ж саме. Давайте розбиратися)

Clarins Lip Comfort Oil у відтінках 03 Cherry, 09 Chocolate, 10 Plum

Об'єм: 7ml

Зроблено в: Франція

Пакування: Лаконічне, виглядає і відчувається люксово.

Аплікатор: Великий, м'якенький, набарає потрібну кількість, олійка рівномірно розподіляється по ньому. Взірець для всіх аплікаторів)

Текстура: Це саме олійка, як і каже назва, в складі 30% натуральних олій. Лягає тоненько, не липне зовсім. Дуже подобається як легко вона відчувається на губах.

Аромат: Виражений солодкий, схоже на варення чи джем, нагадує серію NYX Fat Oil.

Стійкість: А тут не все так ідеально. Десь за дві години олійка починає зникати, лишаючи тільки відтінок і відчуття зволоження, ніби вбирається шкірою губ. Тобто, колір лишається, блиску майже немає. Але спочатку глянець дуже гарний.

На сайті бренду вказується, що відтінки Cherry та Plum реагують на pH, тобто дають рожевий тінт. На губах я помічаю тінт лише від відтінку Plum.

Я обирала ті, що мають колір. В лінійці багато відітнків виглядають прозорими на вустах.

Соковитий червоний, дуже літній відтінок. Як на мене, нейтральний, підійде всім.

В пляшечці виглядає дуже темним, на губах повсякденний теплий коричневий. Найменш пігментований з трьох.

Мій улюблений. Прохолодний фіолетовий з рожевим тінтом. На другому фото як виглядає тінт в кінці дня.

Враження від цього продукту можуть дуже відрізнятися в залежності від очікувань. Мені здається, олійка Clarins підійде тим, для кого важлива доглядова складова і хто готовий поновлювати її протягом дня. Ті, хто очікують в першу чергу декоративний ефект і стійкість, можуть бути розчаровані.

Для мене вона невагома, дає відчуття зволоження і пом'якшує губи. Чудово підходить, коли не хочеться багато макіяжу.

Дякую за увагу ❤️