AsyaFox

Грязьова маска з грейпфрутом sersanlove

Грязьова маска з грейпфрутом sersanlove
Грязьова маска з грейпфрутом sersanlove

Привіт, це Ася! ✨

На огляді : Очищувальна грязьова маска для обличчя з екстрактом грейпфрута Sersanlove Grapefruit Cleansing Mud Mask

Опис від виробника:

Особовості Grapefruit Cleansing Mud Mask від Sersanlove:

- екстракт грейпфрута відбиває атаку вільних радикалів, а також освітлює шкіру, є джерелом вітаміну С;
- бетаїн пом’якшує шкіру, усуває запалення та почервоніння;
- гіалуронова кислота утримує вологу всередині знижує ризики зневоднення;
- ментол тонізує, усуває набряки та прискорює мікроциркуляцію;
- активізує виведення шлаків та токсинів;
- вирівнює тон шкіри, видаляє пігментацію;
- видаляє надлишки себуму, глибоко очищуючи пори.

🌺Моє враження від використання:

Почну з візуального. Баночка невелика, має милий дизайн, з приємного на дотик, товстого матового пластику. Є захисна пластинка під кришкою. В наборі є лопатка для комфортного нанесення. Консистенція густа, насиченого кольору, вистачає зовсім трошки для нанесення на все обличчя. Запах мені не сподобався, занадто хімозний. Наносила на 10 хв, за цей час вона вже почала підсихати (грязьовим маскам не можна давати сохнути, їх потрібно або зволожувати або змивати). Хоча я спочатку була дуже скептично налаштована, і були навіть думки що це невдала покупка якоїсь поганої китайської маски, та результат мене здивував! 😅 Шкіра помітно посвітлішала, стала більш підтягнута, матова. Закріпила результат есенцією✨ Ніякого негативного впливу не помітила, за таку вартість дуже достойний продукт 😇!

Грязьова маска з грейпфрутом sersanlove
Грязьова маска з грейпфрутом sersanlove
Грязьова маска з грейпфрутом sersanlove
Грязьова маска з грейпфрутом sersanlove
Грязьова маска з грейпфрутом sersanlove