Ірина 🦋

Ніжний весняний аромат від Dior

Ніжний весняний аромат від Dior

Так вийшло, що у моїй колекції зараз немає ароматів від Dior. Моє знайомство з Dior почалось ще у дитинстві з Dior Poison, який був у моєї мами, і я періодично наносила його на себе, коли її не було вдома 🙈

Багато років тому у мене були флакони Addict, J'adore, Midnight Charm, тоді в 2000х вони мені дуже подобалися. Так само були пробники кількох інших ароматів ☺️

Пробник Miss Dior Blooming Bouquet 2023 я отримала в подарунок в одному з магазинів. Це парфум для жінок, він належить до групи квіткові. Цей квітковий букет - данина легендарної пристрасті Крістіана Діора до квітів.

Верхні ноти: Солодкий горошок та Бергамот;

Середні ноти: Півонія і Дамаська троянда;

Базова нота: Білий мускус.

Для мене це більше весняно-літній аромат, навіть більше весняний все ж таки, коли з'являється перші весняні теплі сонячні дні, навколо починають цвісти квіти і дерева🌷, хочеться чогось легкого, ніжного і повітряного. У мене він асоціюється з дівчиною у легкій напівпрозорій сукні.

Це рожевий квітковий аромат, насамперед про півонію, схожий на безліч таких же легких рожевих 💕 півонових ароматів. Троянда тут не явна, така молода свіжа з крапельками роси, біла чи рожева. Є легка кислинка, мені не цирусова, а як якісь червоні ягоди. Мускус для мене тут більше з мильно-пральних.

Думаю його можна носити скрізь, він досить ненав'язливий, не буде комусь заважати. Він приємний, але для мене занадто безликий, але іноді хочеться чогось такого ненав'язливого.

Аромат не солодкий, кришталевий, досить прохолодний. Є схожість з версією Miss Dior Blooming Bouquet 2014 року. У новій версії пішла фруктова нотка 🍑 додалось більш чистоти 🧼

Також приблизно в дусі Bright Crystal Versace, але цей мені подобається більше по стійкосі, та по аромату, ні, вони абсолютно не клони, говорю тільки про схожість напряму 🌸

Не дивлячись на те, що всі парфуми, навіть місти тримаються на мені досить довго, цей аромат тікає з мене досить швидко і не помітно, я кілька разів намагалася засікти, скільки ж він тримається на мені, але так і не змогла, згаяла момент коли а я перестаю його чути на собі.

Шлейф у нього теж не великий, досить інтимний, може на відстані метра, на повітрі на вітрі думаю може бути помітнішим

Ніжний весняний аромат від Dior
Ніжний весняний аромат від Dior