MAXIMOVA🌷

Крапля магії для зефірнрго настрою

Крапля магії для зефірнрго настрою

Я дуже полюбляю пінки в такому форматі. І Mermade створили прекрасний продукт! Цією пінкою навіть користувалась моя донька, якій 6 років, ніяких негативних реакцій на шкірі не було, а щастя було багато бо бавитись піною у ванній - це улюблена втіха😊

У відео я демонструю вам, як гарно помпа видає продукт та показую ніжну форму піни, яка не осідає і не перетворюється в рідину☺️

Крапля магії для зефірнрго настрою

Активні компоненти в складі забезпечують позитивний вплив на епідерміс, покращують його стан і надають шовковистості, гладкості, м'якості:

  • сік алое вера чудово зволожує епідерміс;
  • гідроксиетил сечовини видаляє лущення і відчуття стягнутості;
  • пантенол загоює дрібні пошкодження;
  • не провокує алергії та подразнення;
  • не містить мікропластику.

Якщо розглядати засіб за основним його призначенням «очищення», то з цим він справляється чудово. Після миття шкіра очищена.

Але варто відзначити і доглядові властивості пінки. Після її використання справді немає відчуття сухості чи стянутості.

Також флакон дуже зручний у використуванні, помпа видає ніжну але при цьому пружну піну, яка не осідає. Вона легко розподіляються, як по поролонові мочалці, так і по мачалці-сіточці. Дуже приємна і ніжна до тіла.

Під час використання у повітрі з’являється чудовий солодкавий зефірковий аромат, який легкою вуаллю залишається на шкірі😍

Помпа викачує продукт з самого дна, що дуже зручно, адже жодної краплі цього чудового продукту не пропадає😊

Раджу спробувати цю зефіркову насолоду💖