Огляд на бокс від Loreal revitalift filler (part 2)

Огляд на бокс від Loreal revitalift filler (part 2)

Денний антивіковий крем-догляд SPF50 з гіалуроновою кислотою

Вигляд

Прийшов крем в паперовій коробці бузкового кольору. Всередині була скляна банка графитового кольору об‘ємом 50 мл. Дизайн мені подобається у цій серії прям дуже.

Консистенція

Текстура кремова, трохи жирна. Колір приємно жовтуватий. Наноситься легко.

Аромат

Ну запах спф відчувається, але не критично. Я дуже не люблю запах спф засобів, але маю визнати, що цей аромат навіть можна назвати приємним. Мені він подобається більше ніж у спф від La roche posay.

Огляд на бокс від Loreal revitalift filler (part 2)
Огляд на бокс від Loreal revitalift filler (part 2)
Огляд на бокс від Loreal revitalift filler (part 2)
Огляд на бокс від Loreal revitalift filler (part 2)

Склад

Як на мене склад непоганий. Санскрін на одному з перших місць в складі + 3 види гіалуронової кислоти.

Результат

У мами жирна шкіра обличчя з розширеними порами, як і в мене. Не дивлячись на те що текстура у крема доволі жирна, він не викликає жирного блиску на шкірі, а навпаки надає їй приємного сяяння і не забиває пори. Крем звістно не розгладжує глибокі зморшки, але зволожує гарно.

Використовує мама крем зранку після вмивання. Крем непогано виконує свої сонцезахистні властивості. Мама живе за містом і часто буває на сонці, за весь час використання шкіра обличчя жодного разу не обгоріла. Кремом цим вона задоволена і продовжить використовувати його щодня. Єдиний його недолік це жирнувата текстура, не всім вона може сподобатись влітку.

Відновлювальний антивіковий догляд для шкіри навколо очей з гіалуроновою кислотою

Вигляд

Вся серія Revitalift виконана в одному кольорі. Сама упаковка приємного світлобузкового кольору, а тюбик з кремом всередині виконаний в графітому кольорі. Об‘єм 15 мл. Дозатор у крема металевий. Він виступає як дозатор і як аплікатор. За його допомогою треба розприділити крем.

Консистенція

Колір крему бежево-прозорий. Текстура гелева, важка.

Аромат

Як на мене запаха не має

Склад

Склад звістно не натуральний, але нічого страшного в цьому не бачу. Самим важливим компонентом вважаю гіалуронову кислоту яка є одним зі складників молодості та краси.

Результат

Вік моєї мами 45+ тому шкіра навколо очей вкрита мілкими зморшками, присутній набряк.

Мамі сподобалось як крем зволожує шкіру. Відчувається як шкіра наповнюється вологою, сухість зникає, шкіра стає м‘якою і приємною на дотик. Зі зволоженням крем впорався добре. На набряки ранкові не вплинув, зморшки за 2 тижні використання теж не розгладив. Зі зволоженням крем справляється добре тому це просто гарний зволожуючий засіб від якого дива очікувати не слід.

Мама ставить крему 4.

Загалом серія Revitalift нам з мамою сподобалась, особливо гарні сироватки, на них я вже робила огляд. Є певні мінуси, і можливо ціна за ці засоби дещо завищена, але на гарних знижках треба брати🤍