alena.rosee

Олійка в макіяжі? Yesss !

Олійка в макіяжі? Yesss !

Мені було дуже цікаво спробувати саме масляний праймер для макіяжу, бо мою звичайні та силіконові, а ось масляного ще не маю в колекції.

Зазвичай олійки асоціюються з чимось жирненький на обличчі, але ця штучка повністю розвінчує ці жирні міфи.

Натискай "Дізнатись більше" щоб подивитись результат в макіяжі 💐

То що ж в ньому такого чудового?

💜Пакування: скляний гарний флакон з піпеткою, олійка легко набирається і дозується по 1 краплі.

Консистенція: олійка світло-жовтого кольору.

💜Запах : дуже приємний косметичний легкий, з фруктовою ноткою.

💜Склад: Prunus Armeniaca Seed Oil, Wheat Germ Oil, Squalane, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Black Currаnt Seed Oil, Strawberry Seed Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Tocopherol, Paullinia Cupana Seed Extract.

💜Як користуватись:

наносимо 1-2 краплі на чисте обличчя, чекаємо 5 хвилин, якщо залишається жирний фініш і є час ще трошки чекаємо, кщо поспішаємо - промакуємо косметичною серветкою.

💜Ефект: тональні просто шикарно наносяться на цей праймер, особливо примхливі чи супер стійкі які люблять підсушувати шкіру.

Відомий тон Есті Лаудер робить ідеальний фініш, хоча сам по собі він потребує гарно підготовлену шкіру , також різні бб-ки які люблять підкреслювати пори виглядають значно краще.

Праймер не забиває пори.

Він не просто робить візуальний ефект, а і допомагає тону триматись довше в гарному вигляді, продовжує свіжий вигляд макіяжу .

Головне не наносити багато засобу та дати час праймеру перед нанесенням тону.

🫧

Я дуже ним задоволена. Навіть в спеку.

Він реально класний та має хороший склад, тому я не переживаю за пори так, коли ношу силіконовий праймер під макіяж)

На фото макіяж з допису про брови, там я використовувала цей праймер, тон виглядає чудово 🤩