ksnklb

Чудова фіксація та вишневий аромат

Чудова фіксація та вишневий аромат
Чудова фіксація та вишневий аромат

Засоби з приємними ароматами все більше з'являються серед декоративки, і серед них можна знайти навіть гель для брів з ароматом Lost Cherry! Важко уявити? А Joly:Lab зробили це 🍒.
Загалом, гель чудовий для моїх не надто вибагливих брів, адже він не залишає на бровх нальоту, не склеює їх, не залишає навколо брів слідів, а чудово фіксує, що від нього і вимагається.
Флакон 10ml, він білий з брендованою наліпкою, тобто при використанні з олівчиком, ми не будемо бачити наскільки забруднився гель і нас це не буде дратувати, що вже плюс.
Щіточка звичайна, середньої жорсткості, нею легко прочесати усі волосинки за один раз, принаймні на моїх бровах. Тобто фіксація займає секунди. Гель прозорий, швидко застигає на бровах, при цьому їх ще можна прочесати та вкласти у потрібному напрямку. Я б сказала, що це хороший базовий гель, та він не простий, адже...
У нього просто неймовірний вишневий аромат, що нагадує мені Lost Cherry та всі його можливі копії, а я обожнюю вишні, тому використання цього гелю саме задоволення 😍.
А ще у складі є гліцерин, гідролізат кератину, гідролізат касторової олії, що будуть надавати доглядовий ефект.

Чудова фіксація та вишневий аромат
Чудова фіксація та вишневий аромат
Чудова фіксація та вишневий аромат
Чудова фіксація та вишневий аромат

Знову ж таки, мої брови не вибагливі і цей гель фіксує їх відмінно і надовго.