Ta_nyaaaaaaa

Landor Picnic For Her - аромат про стриманість, елегантність і…строгість

Landor Picnic For Her - аромат про стриманість, елегантність і…строгість
Landor Picnic For Her - аромат про стриманість, елегантність і…строгість

Особливо раджу звернути увагу поціновувачам квіткових, стійких, «строгих» ароматів. Детальніше про Picnic For Her нижче 👇🏻

Флакон виконаний з міцного прозорого скла.

Всередині видніються парфуми ніжно рожевого відтінку.

На центральній частині флакону чорна наліпка.

Усе це в сукупності виглядає стильно.

Верхня частина - кришечка і дозатор під ним у золотистих тонах, що у комбо зі скляним флаконом, чорною наліпкою виглядає приємно.

Як і інші аромати, бренд представляє Pinic For Her у 5 об‘ємах:

1 мл

3 мл

9 мл

30 мл

100 мл

У мене мініатюрки 9 мл і зважаючи на стійкість, її вистачить дуже надовго 🔥

Продублюю піраміду

Перші ноти: Лайм, амбра, ягоди ялівцю, мускатна шавлія, рожевий перець.

Ноти серця: Білий кедр, троянда, фіалка, шкіра, бензоїн.

Базові ноти: Білий мускус, боби тонка, ветивер, шкіра.

Аромат стартує доволі різко, зухвало і несподівано.

На мить відчуваю спирт, відразу після нього дуже кислий лайм, який так і хоче бринзути в обличчя. Рожевий перець супроводжує лайм, додаючи аромату строгості, можливо навіть трішки маскулінності.

Чіткого переходу до квітів не відчуваю, вони наздоганяють лайм з рожевим перцем за десятки секунд.

Тут уже дуже яскраво проявляється майже льодяна троянда з фіалкою, засипані гілочками білого кедру. Він дійсно звучить доволі виразно, що мені подобається у такому наборі яскравих нот. Квіти льодяні, бо від них віє прохолодою... навіть на мить здається, що стаєш Сніжною Королевою 🧊

Від початку до кінця звучання найяскравішими є деревинні (кедр та ялівець) і шкіряні ноти.

Шкіра у сукупності з амброю наділяє парфуми чітко вираженим тваринним, мускусним ароматом.

Боби тонка у базі чітко не відчуваю, але після декількох годин від нанесення проскакують солодкуваті ноти, що нагадують ванільні карамельки. Однак ці відголоски надзвичайно легкі і короткочасні. Настільки, що вловити їх органами чуття майже неможливо.

Тож мені дуже подобається, що протягом дня аромат звучить дуже цікаво, він змінюється, грає в залежності від погоди, настрою, зміни обстановки.

Саме через відсутність яскраво виражених солодкавих, пудрових нот, що часто притаманні жіночим парфумам, він мені видається доволі «серйозним», діловим і стриманим.

Напевно через це він і підійде не кожній. У цьому ароматі слід себе «відчувати». Особисто я можу вдягати його лише для відповідної події, під відповідний настрій.

З цим ароматом слід бути обережним, бо 1-2 пшиків достатньо. Все, що більше - може душити.

Найкращий він для мене на холоднішу пору. Незважаючи на охолоджуючу, наче льодяну троянду, аромат доволі тяжкий на спеку, але до +18-20 градусів буде комфортним.

Стійкість парфумів вражає. Я їх чітко відчуваю на шкірі протягом 6 годин, а згодом вони повільно стихають, АЛЕ не злітають повністю. Так, загалом відчуваю їх до прийняття ванни.

На одязі стійкість ще потужніша. З волосся злітає трохи швидше, але також не до кінця, базові ноти все ж чути.

А яким ароматам ви надаєте перевагу: свіжим, солодким? Як ставитеся до шкіряних, деревинних і мускусних спрямованостей звучання?)