Alina🍒

Оксамитові спонжі для макіяжу від Girlwood

Оксамитові спонжі для макіяжу від Girlwood

Всім привіт🤍

Нещодавно моя косметичка поповнилась новенькими спонжами для макіяжу від надзвичайно естетичного і дівочого бренду Girlwood🌸

Тож коротенько про головне✨

Оксамитові спонжі для макіяжу від Girlwood
Оксамитові спонжі для макіяжу від Girlwood

Спонжики приїхали до мене у красивому рожевому зіп-пакеті, який вмістив у собі 5 спонжів, на звороті повна інформація для споживача🌸

Упаковка дуже зручна для зберігання і транспортування✨

Самі спонжі виконані з дуже приємного та м'якого матеріалу, яким просто неможливо травмувати вашу ніжну шкіру✨

Виготовлені з поліуретану та оксамиту🌸

Не знаю, як ви, але я люблю анпакінги, тож показую свій✨

Я використовувала спонжі як для сухих, так і для кремових текстур і вони класно вписались у мою рутину, ось вам декілька плюсів аби до них придивитись:

  • крутий матеріал, працювати яким суцільне задоволення та ніжність
  • гостроконечна форма, яка чудово підходить для закріплення пудрою тону в зоні очей
  • при роботі з кремовими текстурами, спонжик мінімально вбирає у себе продукт
  • не розмазує і не пошкоджує нанесений тон, оскільки достатньо легеньких прихлопуючих рухів для ідеального результату
  • спонжики дуже невибагливі у догляді, достатньо промити і просушити його після використання
  • а ще, у цьому наборчику їх цілих 5 штучок

Особисто я полюбляю різні аксесуари для створення мейку і ці спонжі значно полегшили та вписались у мою рутину створення краси, з пудрою працювати значно легше, ніж звичним пензликом, тож раджу придивитись до цих рожевих пухнастиків🤍

Дякую кожній за увагу, приємного вечора і тихої ночі✨