Yuriivna

Зволоження шкіри з тонером Pyunkang

Зволоження шкіри з тонером Pyunkang

Тонерів існує така різноманітність,я маю вже певні "улюблені" засоби,але тестувати новинки для себе так цікаво,особливо якщо засіб популярний та має дуже різні відгуки.

Маю мініатюру 30 мл,майже завжди я обираю мініатюру,якщо не користувалась даними засобом,тому добре що є міні-формат.

Сама пляшечка пластикова,має кришечку,яка відкручується,рідина точно не протече.

Текстура тонеру водяниста,не рідка,має прозорий аромат.Наношу тонер як руками,так і ватним диском.Помітила що останього часу повернулась знову до того,щоб наносити тонер руками на обличчя,до цього,користувалася в основному ватними дисками.

Вираженого аромату засіб не має,швидко поглинається після нанесення на шкіру,після себе не залишає липкості.

Склад засобу невеликий,навіть мінімальний в порівнянні з іншими моїми тонерами.

Astragalus - має тонізуючі,зміцнюючі,протизапальні та антиоксидантні властивості для шкіри.Виступає основною складовою у тонері.

Arginine - амінокислота,є обов'язковим компонентом колагену шкіри.

Butylene glycol - має вологоутримуючу здатність,виступає гарним зволожувачем.

Після нанесення шкіра м'яка,відчувається зволоженість шкіри на високому рівні.

Навіть у рутині з іншими сироватками та кремами інших фірм,поєднання у моєму випадку вдале,бо вони не конкурують,а натомість немає подразнення або алергічної реакції.

Загалом, цей тонер має доволі різні відгуки,тому все індивідуально,але мініатюра мені загалом підійшла.Якщо маєте сумніви або не користувалися зовсім ним,але є бажання,спробуйте спочатку мініатюру.