Ксенія 💫

Створюємо літній освіжаючий макіяж разом.

Створюємо літній освіжаючий макіяж разом.
Створюємо літній освіжаючий макіяж разом.

Вітаю, любі 🌸!

Мені так останнім часом полюбилася техніка використання лише кремових текстур, що я не можу не поділитися з вами, яка виходить краса в результаті.

Я і раніше її використовувала, але дублювала завжди сухими продуктами.

Літо 🌞 і я максимально використовую різні сіяшки (хоча коли мене це зупиняло взимку 🤭? )

Отже, що нам потрібно :

✨тональний засіб з glow ефектом або ж сяюча база, яка буде вашу шкіру підсвічувати.

На ваш смак також це може бути як ВВ, СС-крем, так і легкий тінтуючий тональний або ж кушон. Також можна взяти будь-який зволожуючий тон, але не з матовим фінішем.

✨ світловідбивний або ж зволожуючий консилер для корекції недоліків. В даному випадку у нас не має задачі замаскувати все тотально. Нам треба підсвітити та зробити lifting ефект. Тому усі лінії ми ведемо наверх та розтушовуємо.

✨я люблю контуринг.

Тому трошки додаю і його, знову ж таки - всі лінії ведучи на верх, створюючи візуальний ліфтинг.

Гарно тушуємо, нам треба відтворити легку лише корекцію.

✨ кремові рум'яшки.

Я обираю також з шимером. Тим самим вбиваємо двох зайців - економимо на хайлайтері. Обираємо освіжаючі відтіночки - рожеві, персикові. Можна брати кремову помадку і також використати як рум'яна.

Зараз тенденція наносити рум'яна максимально високо та близько до очей, практично доходячи до глазної впадини.

Ефект бомбічний насправді 🔥.

✨кремовий хайлайтер.

Якщо рум'яна без шимеру, додаємо трошки сяяння у вигляді кремового хайлайтеру. Це може бути формат стіку, рідкого продукту . Хайлайтеру ніколи не буває багато 😁.

Обираю не сяяння з космосу, а вологе. Втушований гарно хайлайтер не буде виглядати вульгарно.

✨брови оформлюю або ж олівчиком або кольоровим гелем. Все залежить від наявності часу, який маю.

✨розсипна транспортна (прозора) себорегулююча пудра.

Можна зафіксувати деякі ділянки пудрою, яка поглинає надлишок себуму.

Саме основне - працюю вологим спонжем, який прекрасно об'єднує між собою кремові продукти і надає легкого покриття.

✨блищик для губ - прозорий, з легким відтінком. Як ваші губи - тільки краще.

Не забуваємо захищати шкіру спф і вуста гігієнічкою.

Ось так швидко, легко, а головне гарно 😍

але, якщо у вас немає часу на такий макіяж, я пропоную вам версію ще швидшу та ще з меншою кількістю продуктів у використанні 😁. Уявляєте? тоді переходьте за посиланням ➡️

https://club.makeup.com.ua/post/48083/

Прекрасний настрій та чудовий вигляд вам забезпечені 👍

З повагою, Ксенія.