Beautiful land💞

Sweet Lemon

Sweet Lemon

Привіт, красуні! Сьогодні хочу розповісти про пудру, на яку мене надихнула наша красуня Швець Карина 🤍. Скажу відверто, що це було моє перше знайомство з рисовою пудрою, і воно мене приємно вразило...

Пудра упакована в круглу прозору баночку об'ємом 10 г. Коли відкриваєш баночку пудри, можна побачити ряд квадратних отворів, через які продукт дозується.

Sweet Lemon

Пудра дрібного помелу, що забезпечує легке і рівномірне нанесення на шкіру, білого кольору.

Вона розсипчаста, легко розподіляється та зливається з природним відтінком шкіри, не залишаючи білих слідів і не забиває пори.

Допомагає створити приємний матовий ефект, поглинаючи надлишок жиру з комбінованої та жирної шкіри.

Все що треба для щастя - матування, але з ефектом природності, зменшення блиску та почервонінь, пори не закупорюються, і шкіра говорить - дякую. (Але всі знаєм, що важливо правильно очищати шкіру ввечері, щоб видалити всі залишки пудри та інших косметичних засобів, щоб мінімізувати ризик появи прищів).

Отже, всі плюси ви бачите, а мінусів як бачите, не було. Тому, на мою думку, пудра - чудова, і раджу спробувати її, якщо ви володієте комбінованим або жирним типом шкіри.

Дякую за увагу💌