danabeauty

База, основа | Термозахист Mermade

База, основа | Термозахист Mermade

Довгий час я ігнорувала використання термозахисту у догляді за волоссям, і зачасту мала такі проблеми як сухість, ламкість, січені кінці.
Керуючись порадами та відгуками у спільноті я без сумнівів обрала для себе Mermade 🩷
Та чи було вдалим наше перше знайомство? Чи сподобався мені термозахист? Розказую та показую👇🏻

База, основа | Термозахист Mermade

Дизайн баночки, як на мене, дуже стильний💖 мінімалізм та лаконічність у флаконі об'ємом 150 мл.
На зворотній стороні є інформація про склад, основні компоненти та спосіб використання.

Дозатор розпилює засіб чудово. Широко, мілкодисперсно, не плюється та не "залипає".
Використовується економно, пляшечкою об'ємом 150 мл користуюсь з березня через день/раз у 3 дні і засобу вистачить ще до місяця використання 🤗

Консистенція водяниста, при розпилюванні на долоні утворюється маленька біла піна. Липкість у термозахисту мінімальна, на волоссі зовсім не відчувається.
Аромат - то окрема насолода 😍 він яскравий, солодкий, наче квітково-ягідний, але на волоссі не залишається, шкода🥹

Склад засобу не може не радувати! Багато зволожуючих, кондиціонуючих та захисних компонентів. Тільки погляньте, що тут є:

🧜🏻‍♀️ Polyquaternium-44 - кондиціонуючий компонент, створює захисну плівку на поверхні волосини, захищає від негативного впливу високих температур за рахунок термостійкості та здатності розсіювати тепло.
🧜🏻‍♀️ Гідроліт 5 - багатофункціональний зволожуючий і кондиціонуючий інгредієнт, розчинник.
🧜🏻‍♀️ Бегентримоніум хлорид - консервант, також має чудову кондиціонуючу дію. 
🧜🏻‍♀️ Гідроксиетилсечовина - забезпечує високоефективний зволожуючий ефект, утворює захисну плівку, щоб запобігти втраті вологи.
🧜🏻‍♀️ Гідролізат кератину - допомагає відновити структуру волосків від коріння до кінчиків, робить волосся більш еластичним та сильним.
🧜🏻‍♀️ Гліцерин - доглядає, зволожує, надає блиск локонам.
🧜🏻‍♀️ Гідролізат шовку - надає волоссю блиск, захищає його від пошкоджень, утримує вологу та допомагає зопобігти посіченню кінчиків.
🧜🏻‍♀️ Поліпропіленгліколь - ефективний зволожуючий та вологоутримуючий компонент.
🧜🏻‍♀️ Гідрогенізована касторова олія - додає амінокислоти та вологу для пом'якшення волосся, потовщує волосся та зменшує пошкодження.

Ефективність та дію цього засобу у повній мірі можна побачити лише з часом.
З першого та наступних використань я не помітила жодного кондиціонуючого та розгладжуючого ефекту про який писали дівчата🥺 але варто зазначити, що тип волосся у нас все таки відрізняється, і тим паче, очікувати "рівне та гладеньке" волосся від одного лише засобу, коли має неслухняне, пористе та пухнасте волосся - завищені очікування. Тут потрібен комплекс засобів та правильно підібраний догляд.

Так наразі виглядає моє волосся✨
Варто зазначити, що:
- кінчики востаннє підстригала на початку березня
- плойками/утюжками я не користуюсь, лише феном
- усі 3 місяці основним у моєму догляді за волоссям був лише термозахист, маски/кондиціонери використовувала дуже рідко

За час використання термозахисту Mermade моє волосся стало НЕРЕАЛЬНО блискучим. Воно наче ожило, м'яке та шовковисте на дотик☺️ Як бачите, січених кінців МАЙЖЕ немає, отже наступне підстригання не скоро, це мене дуже тішить.

Before - так виглядало моє волосся через 3 місяці після стрижки кінчиків, БЕЗ використання термозахисту.
Волосся сухе та січене.
After - моє волосся через 3 місяці після стрижки кінчиків зі спреєм-термозахистом Mermade 💕
Думаю, слова тут зайві.
РЕЗУЛЬТАТ ПРОСТО ЧУДОВИЙ 🩷


Mermade - супербюджетний і при цьому мегадієвий засіб для волосся 💞 обов'язково буду повторювати його та раджу спробувати і вам🤗


А ще, незабаром я розповім про відносно недавню новинку від Mermade, яка вже підкорила моє сердечко 🤭