Victto Ria

Unsexy products that make me sexier, або чому повсякчас повертаюсь до лінійок L'Oreal Paris Elseve.

Unsexy products that make me sexier, або чому повсякчас повертаюсь до лінійок L'Oreal Paris Elseve.

* Плюси

- Приємний аромат.

- Ніжна, мусова текстура.

- Добре очищує.

-НЕ пересушує фарбоване волосся.

- Співвідношення ціна/якість/об'єм.

- Ця серія універсальна і її можна знайти у більшості світових мас-маркетів.

*Мінуси

- Може НЕ підійти для тих, в кого подразнена, або чутлива шкіра голови.

- Активний аромат, що довго тримається на волоссі.

( мені він подобається, але для когось це мінус)

Стосовно захисту кольору і UV-фільтрів мені важко судити, бо маю фарбований блонд, ефект краще зможуть оцінити ті, що фарбуються у темні чи яскраві кольори.

Але я помітила, що після користування саме червоної лінійки мій блонд відтінок довше залишається рівномірним.

Як власниця фарбованого у блонд волосся я маю на своїй поличці безліч засобів і "зілль" для збереження волосся. . Особливу увагу я приділяю маскам, кондиціонерам, захистам і "незмивашкам". Перепробувавши багато професійних шампунів дійшла висновку, що нема "чарівного" саме шампуню і по великому рахунку від шампуню треба: щоб мив і НЕ створював "мочалку" на голові з цією задачею шампунь однозначно справляється.

Саме червона серія не припиняє мене вабити надзвичайно приємним ароматом і тестурою, що змушує мене повертатись до цього давнього фаворита