anya_kozachenkoo

Essence got a crush on apricots

Essence got a crush on apricots

Як тільки побачила цю колекцію в тік тоці, одразу почала її шукати, тому що відгуки класні, та й засоби пахнуть абрикосами😀

Рум'яна матові у 01 відтінку, вони одні в колекції, мають дуже класний аромат та дизайн, але відтінок дуже світлий, спочатку думала його не буде помітно на шкірі, але він виглядає досить гарно на обличчі, легко та делікатно.

Блиск також в одному відтінку, і також має класний аромат, не липкий, прозорий на губах, не сушить губи, дуже приємний, але його всього 2,5 мл, тому закінчиться швидко. Дуже класний великий аплікатор, мені такі дуже подобаються 🔥

Хайлайтер теж в одному відтінку, і це моя любов ❤️ Він теж має абрикосовий аромат, але не такий насичений як рум'яна. Хайлайтер запечений, яскравий, з рожево-абрикосовим відтінком, на обличчі виглядає гарно, з ним рум' яна не потрібні, не підкреслює текстуру шкіри. На літр це мій фаворит, взимку буде трохи затемний за рахунок своєї кольорової бази.

Колекція мені дуже сподобалася, але я вже збираю новинки нової колекції бубль гум, залишилося знайти хайлайтер і буде новий допис🤩

Essence got a crush on apricots
Essence got a crush on apricots
Essence got a crush on apricots
Essence got a crush on apricots
Essence got a crush on apricots
Essence got a crush on apricots
Essence got a crush on apricots
Essence got a crush on apricots