Дарина🦉

#testmakeupclub

#testmakeupclub

Привіт красуні, сьогодні поділюсь своїми враженнями, щодо боксу, який отримала на тестування https://club.makeup.com.ua/looks/41632/

Декілька засобів, я дуже давно хотіла спробувати, з них і почнемо!

O’BAYS Pore-Blurring Powder Пудра згладжуюча з эфектом зменшення пор

Особливості Pore-Blurring Powder від O’BAYS від виробника:

- пудра має прозору формулу;
- невагома текстура надійно фіксує макіяж і пролонгує його стійкість;
- забезпечує ефект блюру, мінімізує видимість пор та тонких ліній;
- контролює блиск та жирність шкіри;
- робить обличчя гладеньким та матовим;
- має зручний формат.

Давно вона мене вабила, бо маю дуже розширені пори, і було цікаво спробувати новий для мене засіб.

Пакування:

Дуже гарне, чорний матовий футляр, зручне люстерко, захісна пластикова мембрана в середині, якісний чорний спонж.

Упакована в картону коробочку, де є вся інформація для споживача. Вага 7 гр.

#testmakeupclub
#testmakeupclub

Для мене пудра, це засіб яким завершують макіяж, або використовують як самостійний засіб.

Ця пудра для мене зовсім не зрозуміла. Вона має жирну гелеву текстуру (прозора), не зважаючи, що в футлярі вона має гарний блакитно-білий колір. Текстура дуже вагома, залишається на шкірі, блиском, а точніше віском.

Виробник не вказує, як правильно нею користуватися "Нанесіть пудру на обличчя за допомогою спонжа", на цьому все.

Для себе спробувавши її як самостійний засіб, та з іншими засобами в мейку, зробила висновок, що це саме база під макяж, ну ніяк не пудра!

І вона дійсно працює, як база (фото в каруселі), вона ніби заповнює пори, рельеф шкіри виглядає набагато краще, доречі, інші засоби лягають на неї добре. Але вона не матує, і залишається липкуватим шаром протягом всього дня.

Ще з недоліків, вона має, не дуже приємний аромат, на шкірі він не відчувається, а от сам футляр, має виражений аромат пластика.

Використовувати її, кожен день, точно ні, тільки для мейків, які буду робити на короткий час.

Відтінок 01 - Warm Brown - теж розчарування, саме через колір. Я не погоджуюсь, що це скульптор, більш консілер під очі ( вважаю, що було переплутане пакування напевно). Я маю дуже бліду шкіру, але навіть на моїй шкірі, цього засобу не видно.

Формат засоба дуже зручний - стік (засіб викручивається). Чорний матовий футляр, кришечка міцно закручивається, має захисну мембрану в середені. Упакован стік в картону коробочку, де є вся необхідна інформація. Вага 6.3 гр.

Текстура - жирненька, кремова, але приємна до шкіри. Легко наноситься, та без вагання розподіляється. Колір здається насиченим, навіть риживатим, але на шкірі повністю стає прозорим (фото в каруселі), він мені нажаль нічого не маскує.

Виробник вказує, що можно використовувати стік, як тіні для повік (залишу його саме для цього).

Аромат - відсутний.

Відтінок 02 Mauve Pink - тут любов з першого нанесення!

Пакування, таке саме як і у скульптора, дуже класне та зручне! Вага 6,5 гр.

Рум'яна ідеально мені підійшли і по відтінку, і по якості. Колір коричнево-рожевий. Теплий відтінок. Дуже насичений колір.

Текстура - кремова, теж трохи жирненька, але мені приємна до шкіри.

Гарно наносяться та тушуються. Гарно тримаються протягом всього дня.

Наносила як самостійний засіб ( на чисту шкіру ), так і на тональний. Тут нарікань в мене не має, користуюсь з задоволенням! І всім дуже раджу!

Теж викликав тільки гарні емоції!

Пакуваня - як і в попередніх стіків. Вага 6 гр.

Текстура - кремова, доречі текстури в стіках у всіх схожі, як крем-віск. Гарно лягають на шкіру. Дуже насичені, одного руха вистачає.

Аромату я не відчуваю.

Біле мерехтіння, з дуже дрібними блистівками.

Гарно поводять себе протягом всього дня. Більш яскраво виглядають коли наносити на шкіру без тонального засобу, я наношу на крем.

Тож хайлайтер для мене виявився дуже вдалим!

Теж дуже вдала для мене знахідка!

Особливості Long-Lasting Finish Powder від O’BAYS:

- робить шкіру гладенькою та оксамитовою на дотик;
- прозора та універсальна;
- рівномірно наноситься пензликом або спонжем;
- зберігає стійкість макіяжу, запобігає скочуванню тону чи консилера;
- попереджає появу жирного блиску, робить шкіру матовою;
- маскує пори та вирівнює мікрорельєф шкіри;
- зручне паковання з сіфтером зробить використання економним та зручним.

Пакування:

Теж дуже гарне та зручне. Навпів прозора баночка, кришечка міцно закручивається, має в середині захістну плівку. Гарної якості спонж для нанесення пудри. Засіб гарно дозується, завдяки свому формату (має маленькі отвіри).

Пудра упакована в картонну коробочку, де є вся інформація про засіб. Вага 11 гр.

Текстура - дрібний порошок (нагадує тальк), білого кольору, на шкірі стає прозорим.

Аромат - відсутний.

  • Дуже гарно матує шкіру, ефект матування достатньо довгий.
  • З легкістю розподіляється по шкірі.
  • Дуже економічна витрата.
  • Вирівнює рельеф шкіри, пори виглядають візульно набагато краще.
  • Добре фіксує макіяж

Цією пудрою задоволена на всі 100!

Скажу відверто, я була не дуже позитивно налаштована, до цього парфумованого дезодаранту, бо була знайома з гелем для душу, і знаю цей насичений, дуже тяжкий аромат для мене.

Якщо, одразу, то дезодарант мені сподобася, роботу свою виконує, але є нюанс.

Формат у нього зручний, це великий стік, гарний та сучасний дизайн. Засіб викручивається, система працює гарно. Упакован в картонну коробку. Об'єм 50 мл.

Текстура - тут і 1 нюанс, саме в літку, ви його з собою не візьмите (або треба мати сумку-холодильник). Він доволі швидко починає плавитися при високих температурах. На першому фото, можно побачити, що поки до мене він доїхав, аж сам спітнів. Але при кімнотної температурі, все з текстурою добре. Нагадує тверде гліцеринове мило.

Легко наноситься, та швидко вбирається, не залишає слідів на шкірі та на білизні, він повністю прозорий.

2 нюанс - це аромат, він приємний, я відчуваю троянду з цитрусовими, і ще якісь пудрові квіти. Але він дуже насичений, для мене, для такого засобу , це занадто, бо він перебиває навіть, легкий, свіжий парфум. Тож користуватись ним для мене, тількі як самостійним засобом.

Дійсно тривалий та надійний захист від поту, тут без нарікать, він гарно працює.

Тож , хто любить цей аромат, мені здається, це буде гарним та дієвим придбанням!

Найгарніша баночка цього тестувального бокса! Дуже гарна прикраса для ванної кімнати. Прозора баночка, з товстого скла. Кришечка міцно закривається, в середені має товсту резинку. Дуже гарний та сучасний дизайн. Вона у мене не тільки для ванни, але і в якості дифузора, бо має такий самий дуже насичений аромат. Це насичена троянда, цитрусові та пудрові квіти. Об'єм 80 гр.

Текстура - суха, мені нагадує розчиний напій (пам'ятайте в дитинстві "Юпі"). Швидко розчинається в воді, не окрашує.

Ця пудра прям естетик, дуже підіймає настрій. Непогано зволожує шкіру. Але більш ця пудра - це візуальне задоволення та більш комфортніше приняття ванни. Баночки вистачить десь на 2-3 рази.

Мені дуже сподобалась, бо я люблю такі штучки!

Як висновок - я дуже задоволена, що спробувала нові для себе засоби , і більшість продуктів мені сподобалось! Дякую ще раз команді клубу, за можливість тестувати разом!🦉