SomovaFM

#bestvacationevermakeupclub

#bestvacationevermakeupclub
#bestvacationevermakeupclub
#bestvacationevermakeupclub

Раніше найкращою відпусткою я б вважала саме відпочинок на морі, де мінімум дій, максимум релаксу 😁 Але зараз для мене це та відпустка - де можна отримати максимум нових вражень. Поїздка до нового місця, в нову країну, прогулянка по гарному місту. 


На данний момент найяскравіші враження я отримала від:

  • Поїздки до Турції. Це мій перший переліт, мені сподобалось літати. Відчуття від того, коли літак йде на взліт або на посадку непередаваємі. Саме заради них я б і літала просто куди завгодно. Звісно ж сам факт перебування в іншій країні - багато екскурсій і гарних нових місць, які я побачила. 
  • Та нещодавня поїздка до Львова. Це мабуть був найкращий вікенд за останній час. Ці три дні буди ну дуже насиченими, але ми побачили всі красоти міста і цей захват перекривав втому та біль в ногах. 

    І звісно ж на завершення Топ-3 місць в Україні, які варто відвідати:
  1. Це безмовно Львів - гарне місто, в якому можна отримати шквал яскравих емоцій.
  2. Закарпаття. Насправді навіть не важливо , яке саме містечко ви оберете, навіть невеличке селище пропитане культурою та етнічністю.
  3. Деокуповані міста після нашої Перемоги. Я мрію поїхати в Крим, побувати на Запоріжжі та повернутися в Бердянськ.