Mila Masiukova

Гідрофільний бальзам Heimish – найкращий варіант гідрофільного продукту

Гідрофільний бальзам Heimish – найкращий варіант гідрофільного продукту

Я не є прихильницею гідрофільних олій, бо мені з ними не дуже везе. Або від корейських в мене з’являються прищі, або від українських, що погано змиваються – теж)

Але з цим гідрофільним бальзамом виник повний конект. Я використовую його і для зняття макіяжу, і для видалення SPF на хімічних фільтрах. Зараз це мій перший етап вечірнього вмивання.

Гідрофільний бальзам Heimish знаходиться в великій баночці, як для крему, має захисну пластикову мембрану та ложечку. Пакування дуже надійне, на відміну від гідрофільних олій, його не так страшно брати з собою в поїздки, бо шанс що він потече – значно менший.

Гідрофільний бальзам Heimish – найкращий варіант гідрофільного продукту
Гідрофільний бальзам Heimish – найкращий варіант гідрофільного продукту

Я наношу його на лице з макіяжем та розтираю. Інколи змиваю навіть туш. Мені він підходить для зони навколо очей, але потрібно уникати потрапляння в очі. Непогано виходить ще робити масаж обличчя під час цієї процедури.

Потім додаю трохи води, утворюючи емульсію, розтираю її по обличчю. А потім змиваю водою. Емульгується він чудово.

Змивається цей бальзам досить непогано, але після нього всеодно хочеться використати гель для вмивання. Далі вже йдуть стандартні доглядові процедури (пілінги, сироватки, крема).

В мене він не викликає ні подразнень ні прищів, гарно підходить для моєї чутливої шкіри.

Після нього, щоб не сушити шкіру, використовую цей крем - https://club.makeup.com.ua/post/41516/

Якщо ви, як і я, не дуже подружились з гідрофільними оліями, але хочете дати цим засобам останній шанс – спробуйте цей гідрофільний бальзам. Можливо саме він вам підійде.