Олена ✨

Від любові до ненависті за декілька днів

Від любові до ненависті за декілька днів

Популярність гідрофільний бальзамів Heimish складно заперечити. Позитивні відгуки підсилювали мою цікавість, я не змогла встояти і одразу вхопила два варіанти: класичний та мандариновий бальзами. Добре, що це були мініатюрки…

Від любові до ненависті за декілька днів

Маленька картонна коробочка з симпатичним дизайном.

На мандариновому зображені квіти мандарина, листочки та сама мандаринка, а на класичному – листя схоже на фікус зеленого та рожевого кольорів.

Пластикова ємність, об’ємом 5 мл запаяна плівкою. Відкривала її з зусиллям, згинаючи пластиковий кінчик.

Бальзамчики мають густу щільну маслянисту консистенцію. Класичний – білий, а мандариновий має жовтуватий відтінок.

При контакті зі шкірою підтоплюються та стають схожими на гідрофільну олійку за консистенцією. Додавання води перетворює бальзам на молочко, яке потім змивається.

Не забуваємо, що це перший етап очищення, який потребує обов’язкового змивання пінкою чи гелем для вмивання.

Класичний бальзам має трав'янистий аромат, мандариновий- інтенсивний цитрусовий (який мені подобається більше).

Двох таких пробників мало б вистачити орієнтовно на 3 тижні використання (мінімум макіяжу, але spf щодень).

Перші враження:

  • Бальзам чудово справляється зі змиванням усієї косметики
  • Є дуже комфортним навіть для змивання макіяжу з очей (моя попередня гідрофільна олія для цього не підходила)
  • Жодного подразнення чи дискомфорту
  • Шкіра чистенька

Але далі пішло щось не так…

Орієнтовно через тиждень цей зрадник почав забивати пори. Спочатку я не зрозуміла, що сталось, але за два дні вже була така катастрофа, що мене охопив розпач.

Бальзами забив пори так, що чорні цятки з'явилися в нетипових для мене місцях…, а в типових взагалі повна Ж…

Тепер маю проблеми і треба приводити шкіру в нормальний стан.

Тому моя щира порада (особливо для власниць жирної, комбінованої шкіри, проблемної, схильної до утворення комедонів шкіри) – хочете спробувати – беріть мініатюрку, щоб не доводилось викидати цілу банку. Так, продукт має багато позитивних відгуків і комусь підходить (це класно, адже з функцією змивання косметики справляється на відмінно), але на власному досвіді можу сказати, що він може бути дуже комедогенним.