Vikulyk

Більше, ніж гель для душу

Більше, ніж гель для душу

Коли перший раз я приклала до носа флакончик, то зрозуміла, що це на 100% моє.

Мені здається, що бренд досить стримано дав назву своєму витвору, для мене-це просто еротика якась, він дуже сексуальний, спокусливий і манкий😍

Аромат глибокий, цікавий і нішевий, от наче щось знайоме, але ні-він унікальний, має свій характер і гонор.

Більше, ніж гель для душу

Піраміда від від виробника:

Тип аромату: ванільний, квітковий, пудровий, солодкий

Основні ноти: бергамот, ваніль, ванільний порошок, мирра, мускус, сіра амбра

Верхні ноти: бергамот, мандарин, мирра

Ноти серця: ванільна пудра

Базові ноти: білий мускус, ваніль, пачулі, сіра амбра

Враження від аромату:

Нотки наче змішались з собою і задерикувато грають в таємницю: ну вгадайте мене. Так я добре відчуваю солодко-пряну суміш ванілі, амбри і мускусу. Але мій ніс чомусь ловить ще засушений апельсин, можливо так звучить бергамот переплетений з миррою.

Поєднання насправді прям моє і захоплює дух, я відчуваю себе з ним вишукано.

Асоціації:

Аромат наче переносить мене в минуле, в якісь лицарські часи, в прогулянки по замку, дегустації у винному погребі. Є тут якийсь аристократичний вайб.

Упакування тут дуже естетичне, бренд дбає про ті цінні враження, коли ви робите анпакінг. Тай згодом самі баночки тішуть око на поличці у ванній.

Дозатор доволі зручний, видає потрібну кількість засобу, а до самого флакончика частіше хочеться доторкатись-дуже приємна тактильно баночка.

Висновок. Це дуже гарно в усіх планах, я досить таки задоволена ароматним гелем, який створює чудову атмосферу і пасує моїм відчуттям.