Ta_nyaaaaaaa

Color of Boom | 13PERFUMES

Color of Boom | 13PERFUMES
Color of Boom | 13PERFUMES

Після багатьох схвальних відгуків у клубі на 13PERFUMES я давно придивлялася до їх ароматів.

З новою функцією Wonder Bundle на Makeup я не змогла собі відмовити та вирішила замовити парфуми саме цього бренду.

Так я обрала 5 пробничків.

Серед них маю фаворита, враженнями про який ділюся уже зараз 🤗

Color of Boom | 13PERFUMES

Пробник був у яскравій картонній коробочці.

Цей дизайн виглядає дуже позитивно, піднімає мені настрій.

Всередині очікував пробник об’ємом 3 мл.

Такого виробник представляє об’єми:

10 мл - мініатюра

30 мл - повнорозмір

Більші об’єми виглядають ще більш яскраво, бо не містять прозорого скла, як пробники.

Продублюю піраміду:

Початкова нота: Альдегіди, Мигдаль, Ожина

Нота серця: Жасмин самбак, Зелений чай, Карамель, Неролі

Кінцева нота: Амбра, Дубовий мох, Кашмеран, Кедр атласький

У підзаголовку був спойлер 😉 Color of Boom мені нагадує Баккару 540 своєю цукровою солонуватістю, карамельністю і нотами ялівцю. Однак це не все! У Колор чітко відчуваються червоні ягоди - щось схоже на суницю й ожину.

Крім цього, я чітко простежую мигдаль, але не в класичному його варіанті, а як амаретто.

Протягом звучання розкривається смачнюща тягуча солона карамель 🤤 А за рахунок зеленого чаю, парфуми не є приторними, тобто він врівноважує їх, додаючи навіть свіжості.

Так, цей аромат і свіжий, і тепло-солодкий одночасно.

Тому я із задоволенням ношу його влітку у + 20

Від амбри віє деревинністю, що додає аромату глибини і цікавості.

Тому у сукупності Color of Bloom нагадав мені Her Elixir від Burberry, але є менш пудровим, ніж другий.

Загалом ці парфуми звучать дуже м‘яко, ніжно, в міру солодко й огортаюче. Я їх уявляю у будь-яку пору завдяки такій м’якості і ніжності.

Стійкість я б назвала середньою, відчуваю на собі 3-4 годин, причому весь час так само гучно, парфуми не стихають поступово. Просто в один момент перестаю їх чути на собі.

Маю підозру, що аромат не сподобається тим, хто часто відчуває йод через шафран і жасмин у піраміді. Часто помічала, що те, у чому інші чують йод, я чую солоний палений цукор, що мені дуже подобається.

Обов’язково візьму...а ні, уже взяла собі хоча б мініатюрку цієї смакоти 🥰