Дарина🦉

Avenue Des Parfums Sweet Amsterdam

Avenue Des Parfums Sweet Amsterdam
Avenue Des Parfums Sweet Amsterdam

Як, я шукала собі грушу 🍐наосліп, і вгадала на всі 💯!

Сьогодні знов про Avenue Des Parfums , нещодавно я ділилася крутою знахідкою чоловічого парфума, посилання на допис https://club.makeup.com.ua/post/42160/ . Сьогодні про мій парфум, який закохав не менше!

💚Avenue Des Parfums Sweet Amsterdam

Класифікація: нішева
Тип аромату: східні
Початкова нота: Апельсиновий цвіт, Груша, Рожевий перець
Нота серця: Жасмин, Кава
Кінцева нота: Ваніль, Кедр, Пачулі

🍐Гарний та презентабельний картонний коробочок, зовні запаян спеціальною стрічкою.

В середині є спеціальний отвір, який гарно фіксує сам парфум. На звороті є вся необхідна інформація для споживача.

🍊Сам парфум представлен в гарному та сучасному (стриманому) дизайні, флакон (прозорий) з міцного, товстого скла, з дуже масивним дном. Кришечка міцно закриваться, розпилювач гарно працює з першого разу. Об'єм 50 мл.

Avenue Des Parfums Sweet Amsterdam
Avenue Des Parfums Sweet Amsterdam
Avenue Des Parfums Sweet Amsterdam

🍐Відкривши кришечку одразу відчуваєшь стиглий, солодкий помаранчевий апельсин разом з солодкою грушою (дюшес). Першу годину аромат здається прям дуже солодким, але потім в гру вступає свіжий квіт, якихось білих квіточок, які переплітаються з ароматом свіжої меленої кави, цей запах - ідеально характеризує мій ранок. Груша при цьому, стає менш виразною, але нікуди не зникає.

🍊Через декілька годин, відчуваю виразний аромат кедру, який робить аромат дуже глибоким.

🍐Тримається він на шкірі годин 10, і на прикінці дня залишається, той самий соковитий апельсин в дуеті зі стиглою грушою.

На одязі тримається до прання ( стійкість вражає!).

Давно, я не була на стільки задоволенна ароматом, який я обрала на осліп!🤗