Alina_Demchenko

Класика завжди потрібна: Maybelline New York The Nudes Palette

Класика завжди потрібна: Maybelline New York The Nudes Palette

Нюдові палетки - must have будь-якої дівчини. За допомогою них легко зробити як денний макіяж, так і вечірній легкий.

Цю палетку я придбала саме з такою метою. У мене ще в старій версії, але нова мало чим відрізняється.

Моє знайомство з палетками цього бренду почалося дуже вдало. Хоча на той момент її попередниця і здавалася мені чудовою, але згодом я почала розуміти, що може бути і краще. Не знаю чому, але щастя вирішила спробувати в цьому ж бренді.

Класика завжди потрібна: Maybelline New York The Nudes Palette
Класика завжди потрібна: Maybelline New York The Nudes Palette

Дизайн палетки відповідає дизайну решти від цього бренду. Як на мене – досить лаконічно. Пластик середньої якості. Незважаючи на те, що я брала палетку в дорогу неодноразово - з упаковкою все нормально.

А ось тіні у ній погано закріплені. Я була цьому дуже здивована, тому що з її сестрами такого не траплялося. У мене випало два відтінки, але як бачите вони на місці.

Повернула їх назад, додала краплю спирту та спресувала. Пігментація залишилася незмінною.

До речі ці тіні мені сподобалися набагато більше, хоча б кольоровою гамою.

Пігментація саме цієї палетки мені сподобалася набагато більше. Як мінімум різниця очевидна за кольорами, які траплялися у моїй першій палетці. Тут кольори більш насичені, м'якіші. Тут зустрічаються сухі, ті що безбожно пилять, але це не проблема.

Я закохалась тут в шимери. Вони дуже м'які, не дуже маслянисті, але добре переносяться на повіки.

Я робила з нею купу макіяжей і зараз роблю.

Якщо вам потрібна базова палетка і ви не вмієте красити очі - ця вам точно підійде. Гама не супер холодна, та й не супер тепла. Відтінки гарно тушуються. Підійде до будь якого кольору очей.

Є кольори для затемнення, висвітлиня, транзитні та блискучі акценти - все що потрібно.