Yana Osyka

Westman Atelier Mini Petite Face Trace Cream Contour, Stick Biscuit - cool beige coffee

Westman Atelier Mini Petite Face Trace Cream Contour, Stick Biscuit - cool beige coffee
Westman Atelier Mini Petite Face Trace Cream Contour, Stick Biscuit - cool beige coffee
Westman Atelier Mini Petite Face Trace Cream Contour, Stick Biscuit - cool beige coffee
Westman Atelier Mini Petite Face Trace Cream Contour, Stick Biscuit - cool beige coffee
Westman Atelier Mini Petite Face Trace Cream Contour, Stick Biscuit - cool beige coffee

Пакування дуже серйозне, одразу натякає на вартість продукту. Виглядає й відчувається солідно та розкішно. Єдиний мінус - незручно викручувати стік, через те, що металева штучка вужче ніж мої пальці. Але це такі нюанси на які сильно не звертаєш увагу.

Колір просто ідеал, нічого прекраснішого за це не бачила. Це просто нейтральний коричневий. Розтушовується в такий же колір. Краса та досконалість.

Обирала різні способи нанесення і в усіх варіантах контур бездоганний. Тільки спонж трохи більше забирає кольору, але це стандартна ситуація для кремового продукту. Я маю пензлик, закос під Sephora 99, і вони наче створені одне для одного. Обожнюю наносити ним контур.

  • Можна використовувати хоч з руки, хоч одразу зі стіку. Це ніжна, середньом’яка консистенція, що не потребує розігрівання на шкірі. Особисто мені зручніше наносити зі стіку на обличчя. Це тому, що моя рука завжди вимазана тінями, бо перед макіяжем люблю робити свотчі.
  • Якщо хочу додати насиченості - без проблем наношу другий шар. При цьому перший не стирається і не плямить. Раптом з’явився настрій продублювати сухим скульптором - легко. Він не залипає і наноситься рівномірно.
  • Звичайно ж тримається весь день - адже це бездоганний ідеал.

Думаю тут все зрозуміло - це найкращий кремовий скульптор в моєму житті. Як закінчу мініатюру обов’язково куплю повнорозмір. Залишилось тільки почекати знижок і заробити грошей на цю розкіш.