Mariya Trofimova

I'm a pasochka. Mermade Party Cake

I'm a pasochka. Mermade Party Cake

В неймовірно естетичному пакуванні на мене чекала маска білого кольору з різнокольоровими кульками.

Деякі з них лопаються під натиском пальців і фарбують маску щоразу у рандомний колір, а деякі міцно тримаються до кінця.

Консистенція маски справді дуже густа, такий собі жирненький кондитерський крем. Наноситься вона легко, але якщо нанести дуже тонким шаром, то вона просто вбирається в шкіру та висихає, що створює не дуже приємні відчуття. Тож краще уникати дуже тонкого шару і наносити трохи щедріше.

А от змивати її мені дуже не подобається. Доводиться спершу знімати залишки серветкою, а потім ретельно змивати водою.

Після вмивання шкіра залишається приємною на дотик та зволоженою, можна і не закривати кремом.

I'm a pasochka. Mermade Party Cake

Така ванільна смакота🤤, а ще деякий час залишається на шкірі, але в більш делікатному варіанті.

Настільки реалістичним виявився аромат, що чоловік, пройшовши повз мене, зупинився запитати, де я взяла тістечка і чому не поділилась з ним.

Довелося йому показувати баночку як доказ своєї невинуватості.

Розхід доволі економний. На жаль, термін придатності відкритого продукту становить лише 6 місяців, до зими він не доживе, а на спеку користуватися нею не можу. Для моєї жирної шкіри ця маска виявилася заважка - підсилила жирний блиск, а спека ситуацію погіршує х2.

Цю баночку я використаю для зон, що найбільше потребують зволоження, вона відмінно зволожує шкіру рук (навіть пом'якшує шкіру на ліктях) та на шкірі чоловіка (якщо вийде його вмовити ще раз), вона в нього суха і додаткове зволоження йому не завадить.

Ні для кого не секрет, що пакування Mermade може дати фору багатьом брендам. Маска запакована в мімімішну коробочку у вигляді шматочка тортика. Таке і подарувати не соромно.

Плюси: приємний аромат, гарна консистенція, добре зволожує шкіру, гарне пакування та баночка, яку обов'язково залишу.

Мінуси: не підходить для жирної шкіри, пігментовані кульки та блискітки, без них було б не гірше.

Дякую бренду Mermade за можливість спробувати новий продукт 🖤