Юлі

Відео - розпаковка та затест продуктів

Відео - розпаковка та затест продуктів

Усім подружкам привіт 👋🏻

Давно з вами не списувались через пости, варто це виправляти) Тож вирішила почати з швидкого огляду посилки, яку прямо сьогодні й отримала.

До речі, дівчата, дякую за ваші дописи, це дійсно корисно 🙏🏻 Коли обирала продукти, читала ваші враження і орієнтувалась на них.

Записала відео з озвучкою, тож запрошую до перегляду)

  • Консилер Catrice у відтінку 010 – має чітко видимий рожевий підтон. Поки не знаю, як це виглядатиме на моїх синячках під очима, але як розберусь із продуктом – зроблю допис! Відгуки були багатообіцяючі, як і ціна)
  • Дезодорант Balea – при виборі орієнтувалась на відгуки і за перші пару годин користування я з ними згодна. Запах приємний, квітковий, доволі стійкий, але в міру. Як справляється із своєю задачею поки не знаю, перевірю на тренуванні) Ціна топ!
  • Тонік Sue – основний критерій при виборі був склад, тут він хороший, а ще є розпилювач. Цікавий варіант використання, такого у мене ще не було. До речі, у Sue є ціла лінійка тоніків, є з чого обрати.
  • Гель для душу чоловічий. Хлопець обожнює їх гель з апельсином (залишила посилання), вирішила взяти щось новеньке.
  • Олівець Pastel 205 – ну це хіт! І я тепер розумію чому: мʼяка приємна текстура, невагомі відчуття і топ колір для контуру. Дівчата, треба брати 🤩
  • Олівець Lamel 407 – обирала з наявності і це прямо попадання! Колір рожево-коричневий, супер унвверсальний, мені здається, має усім підійти. Текстура також мʼяка і приємна, дуже легко наноситься
  • Мило дой-пак Shik – за 500г 51грн, хороше співвідношення ціна-якість. Аромат свіжий та квітковий. Я трохи пролила під час зйомки 😅, тож вже протестувала, Усе гуд! Гарно миє, на руках аромат аромат залишається зовсім ненавʼязливий. Якщо у наявності будуть інші види мила, я б їх теж спробувала👀

Дякую, що додивились) Якщо хочете поділитися своїми враженнями про продукти, можливо чимось вже конистувались, то мої коментарі завжди відкриті 💌

А можливо щось хотіли б затестити чи порекомендувати? Мені цікаво знати)