Юлі

Парфумована вода від Mermade: детальний огляд колекції

Парфумована вода від Mermade: детальний огляд колекції

Mermade – український виробник парфумованої косметики. Колись, роки 4 тому, я вперше з ним познайомилась, купивши на пробу бальзами, антисептики та гелі для душу. Вони припали мені до душі (до речі, дечим користуюсь дотепер і у наступному випуску напишу огляд на інші товари Mermade, підписуйся 😉)!

Але за парфумовану воду дізналася лише цим літом. Звісно, була акція (куди ж без цього 🤪) і я замовила набір із 5 тестерів (пробників?..) від Mermade.

Ще важливий момент: мені подобаються свіжі аромати з квітково-фруктовими нотами, що додають трохи солодкавості, не важкі. Але в огляді враховую різні вподобання людей, усе об'єктивно 👌🏻

  • Wanderlust

Аромат: 7/10
Пудровий (що дає трохи шлейфу), свіжо-солодкий, троошечки навіть алкогольний, приємний. Мені було комфортно його носити, не набридав. Асоціації з чимось ранковим дійсно є)
Стійкість: 5/10
3 години максимум на моїй шкірі, поновлювати 100% треба

  • Hi-Hey Holiday

Аромат: 6/10
Фруктовий солодкий. Найкраще чути персик, малину. Є шлейф, але може душити, бачу його на літо з дощем або осінь.
Стійкість: 6/10 (бо солодкий)
Непоганий вибір, хочеться його рознюхувати і вишукувати, що ж там за ноти.

  • Our Summer

Аромат: 6/10
Цитрусовий, унісекс, "зелений". Аромат дійсно ненав'язливий, приємний, але без цікавих акцентів, на кожен день.
Стійкість: 5/10
Тут нічого нового)

  • Countrycation

Літо у флаконі. Мій найулюбленіший, але такий не стійкий... 😢
Аромат: 10/10
Це неперевершено смачний свіжий літній, з яблучком, огірком і квітами. Прохолода у жарку погоду 🤍
В описі виробника ще зазначені дерев'яні ноти, але на мені вони не розкрилися.
Стійкість: 3/10
Чую його на собі десь годину максимум(

  • Boyfriend

Аромат: 7/10
Для мене це солодкий чоловічий парфум. Він на щось дууже схожий, бо чула таке у дитинстві. Мені подобається, бо викликає приємні асоціації. Але взагалі аромат підійде на осінь. Якщо ви любите такий солодкий унісекс, це воно)
Стійкість: 5.5/10
Тримається точно довше, ніж попередній)

  • Cashmere = осінь

Чіткі асоціації з обсипаним різнокольоровим листям і сонцем 💛
Аромат: 6/10
Солодкий, трохи алкогольний і з кислинкою (мабуть від гранату). Подобається саме через осінній вайб.
Стійкість: 5.5/10

  • Night in Paris

Найп'янкіший аромат!
Аромат: 5.5/10
Фруктово-солодко-кислий, як п'янка вишня з корицею. Для віку 30+ або для рокової жінки)
Стійкість: 6.5/10
Особисто мене не зачепив, він занадто солодкий і душний, кричущий.

  • Champagne

Аромат: 5.5/10
Пудровий, ванільний і є щось, що нагадує запах щойно надрукованих сторінок журналу. Вважаю, що ця водичка теж на осінь
Стійкість: 6/10

1. Wanderlust – має сподобатись усім.
2. Countrycation – прохолода у жаркий день.
3. Boyfriend – солодкий унісекс.
4. Cashmere – на осінь 100%.
5. Our summer – звичайний, але подобається.
6. Hi-Hey Holiday – якщо любите солодкі, але без ванілі.
7. Champagne – якщо любите з ваніллю.
8. Night in Paris – вечірній, важкий, п'янкий.

І спільний мінус усіх – стійкість.
👀 Тут є лайфхак: наносити на трохи вологе волосся, в такому разі чула Countrycation навіть 3 дні) Але сумніваюсь, що так можна часто робити)

Дякую, що ознайомились з моїм оглядом! 🤍Які у вас враження від парфумованої води Mermade? Маєте фаворитів?
Буду рада поспілкуватися)