Ta_nyaaaaaaa

Summer I Turned Pretty | 13PERFUMES

Summer I Turned Pretty | 13PERFUMES
Summer I Turned Pretty | 13PERFUMES
Summer I Turned Pretty | 13PERFUMES

Коли хочеться чогось легкого, освіжаючого, ненав’язливого і з кислинкою, я обираю його. Тисни «Дізнатися більше», щоб прочитати детальніше про аромат….

Продовжую серію оглядів на парфуми українського бренду нішевої парфумерії 13PERFUMES. Цього разу абсолютна протилежність минулого аромату: ніякої карамельними, ягідності і близько нуля солодксвотчі

Summer I Turned Pretty | 13PERFUMES

Як і інші пробники, цей запакований у яскраву картонну коробочку.

Всередині скляний пробник з пластиковим дозатором, який гарно функціонує.

У мене об‘єм 3 мл, якого достатньо для ознайомлення. Також доступні формати 10 мл та 30 мл.

Піраміда:

Початкова нота: Базилік, Евкаліпт, Квіткові ноти, Лимон

Нота серця: Ірис, Гвоздика, Жасмин, Лаванда, Ожина, Чебрець

Кінцева нота: Ветівер, Дубовий мох, Кумарин, Мускус, Пачулі, Сандал

Аромат відноситься до фужерних.

Аромат розкривається яскравою насиченою кислинкою лимону, що пробиває ніс, наче теплі сонячні проміння прориваються крізь густу павутину.

До цієї вибухової свіжості доєднується базилік з евкаліптом, які додають легкої пряності і прохолоди, що тааак доречно у спеку ☀️

Цитрусово-спеційну різкість балансують квіти, що поступово вступають у гру ароматів. Найбільш чітким серед них є ірис. Він, у поєднанні з гвоздикою наділяють парфум чимось загадковим.

А кінцеві деревинні ноти надають спокою і ставлять крапку.

Створюються враження пікніку у літньому лісі, де сонце починає повільно ховатися за горизонтом, залишаючи за собою золотавий шлейф.

Ця суміш нот нагадує теплі подихи землі після прохолодного дощу влітку.

Для мене стало приємною несподіванкою те, наскільки ж вдалим виявилося поєднання цитрусової кислинки і прянощів.

Він чудово освіжає, дає відчуття чистоти, охайності і доглянутості.

Стійкість, як і будь-якого свіжо-цитрусового аромата не дуже тішить, відчуваю його на тілі близько 2 годин. На одязі тримається і до 6 годин.

Тільки уже у більшому форматі - мініатюрі 10 мл 😉