Pilirina 💛💙

Аналог Batiste?

Аналог Batiste?
Аналог Batiste?

Чесно кажучи, купила цей польський аналог Time Out Dry Shampoo Original випадково, у найближчому магазинчику, бо мій Batiste закінчився, треба було як завжди кудись бігти, на нього була якась шалено низька акційна ціна і вуаля - ось так він і опинився на моїй поличці у ванній.

Тепер купую переважно тільки його, бо коштує майже в два рази дешевше, ефект від використання аналогічний Batiste, різниці на волоссі не відчуваю, аромат саме у цьому, зеленому флаконі нейтральний ( бо навіть від класичного Batiste я все ж таки підкашлювала, коли розпилювала, з цим все ок), а головне - ефекту дитячої присипки на коренях немає! ☝️

Неодноразово від дівчат з темним волоссям чула скарги на білий наліт після використання сухого шампуню Batiste. Хоч і люблю його, конфліктів у нас не виникало,, бо я фарбована блондинка, але у мене теж інколи теж відростають темні корені - нальоту від Time Out не було. Цей спрей при розпиленні менш щільний за Batiste.

✔️ Не такий щільний на коренях волосся

✔️ Менш ароматизований

✔️ Не такий економний, швидше закінчується

✔️ Приємна ціна (майже два роки купую його в акції близько 90 грн)

Купувати його чи ні - вирішувати вам. Але якщо все ж відчуваєте, що Batiste - не ваш варіант за якимось своїм критерієм, сміливо спробуйте цей бюджетний польський аналог Time Out Dry Shampoo Original. Принаймні, він точно не гірший і майже вдвічі дешевший 😉