Kristina S

#bestvacationevermakeupclub

#bestvacationevermakeupclub

Як тільки я побачила тему нового допису Makeup Club, одразу згадала "те літо" ,поринула у спогади, від яких зараз не тільки тепло на душі,але ще болить душа...і кожен допис дівчат, який я читала про відпочинок на півдні України викликав у мене мурахи,а коли бачила згадки міст і місць рідних мені і знайомих,у які зараз не можна вільно поїхати - не могла стримати сліз.

#bestvacationevermakeupclub

Мені пощастило прожити усе своє дитинство у курортному,маленькому містечку біля моря 🫶 Тут я народилася і виросла
Кожного літа,кожен день ввечері,або через день,як тільки себе пам'ятаю, я проводила з родиною на морі.
10 хвилин у легкому темпі і ми вже на пляжі.


Скадовськ - життя вирувало у "сезон". Місто наповнювалося відпочиваючими з усієї України. "Мілкі" пляжі,пісок - ідеально для дітей.
По усій набережній є багато санаторіїв,баз відпочинку як для дітей,так і для сімейного відпочинку ❤️
А наступні 8 місяців,коли залишаються лише місцеві - у місті тиша і спокій.
Про це місто кажуть" тут неможливо заблукати". Бо вулиці переважно прямі, перпендикулярні і паралельні одна одній - утворюють квадрати.
Від крайнього житлового району до центру міста 20 хвилин пішки. Ось наскільки місто маленьке(14,3 км²).

Від Скадовська до "українських Мальдів "," Чорноморської пустелі" , найбільшого острова України - острова -заповідника Джарилгач, година на теплоході, 30 хвилин на катері 🌊 (поїздка з вітерцем).

На навчання я переїхала у інше,велике місто. Отож у рідні краї їздила декілька разів на рік,а то і рідше...

Серпень. 2021. Ми з чоловіком збираємося і їдемо на море 🍉
Такий знайомий маршрут через Херсон/Антонівський міст /Олешки/Голу Пристань.

Дім. Песик Барсик мене ще пам'ятає 🥹 А от Мурчик-котик забув 😅Все здається таким рідним,але ти вже ніби гість. Вдома росте своя шовковиця,вишні,смородина, малина,полуниця,ожина,яблука. Навіть маленький кавунчик,який випадково прийнявся на ґанку. Завдання на день від бабусі - позбирати шовковицю,аби не опала чи поки не зірвали перехожі ❤️

Зранку або ввечері ми на морі. Беремо катамаран і відпливаємо на глибочинь.Ввечері прогулянки містом. Набережна. Прохолодний літній вітерець. Музика. Неймовірної краси заходи сонця. Безтурботне вільне життя...

Їдемо в гості до нашої другої бабусі у село🌻 По дорозі поля з кавунами 🍉Зупиняємося біля поля соняхів сфотографуватись ❤️
У бабусі 3 дерева стиглих черешень, малина,смородина і т.д. З дому веземо гостинець - стиглий кавун 🍉

Збираємося на Джарилгач. Ранок. Центральний пляж. На горизонті якраз добре можна вже розгледіти острів,бо ввечері приплив і не так видно. Теплохід вже чекає. Проходимо по пірсу. Година і видніється острів.
Вода холодна,але це не привід не купатися. Проте я не плавала,бо боялася захворіти(як це було минулого разу 🤭) Маяк. Блакитне море. Гарячий пісок. Неймовірний краєвид.
Тоді нам пощастило побачити дельфіна,що підплив під самий берег 🐬
Тоді я не наносила сонцезахист і тому дуже згоріла 🤭
Час швидко пролітає і ми збираємося назад. Фотографії на пам'ять ❤️ І дорога додому.
Назад ти вже відчуваєш приємну втому і починає проявлятися засмага 🔥

Джарилгач 🫶

Чорноморські ігри - наймаштабніший пісенний фестиваль України. Проходить кожного року у серпні на березі Скадовська.
Я пам'ятаю як тато брав мене маленьку на руки,аби я змогла побачити концерт. Але з кожним роком татові було все важче 😅мене тримати Пам'ятаю фото з альбому 💔 які зараз тільки у пам'яті.
2021 були 18 -ті Чорноморські ігри(2020 року їх не проводили через пандемію),але нажаль я дивилася їх вже по телевізору,бо потрібно було повертатися.
Минуло 5 днів і ми повертаємося додому кажучи місту " до зустрічі, до наступного року" 💔

З 24 лютого 2022 місто окуповане... і залишається по цей день.
На острові рік тому відбулася пожежа,яка тривала тиждень. Не відомо у якому стані зараз ці прекрасні місця і все живе,що населяло їх,але можна тільки уявити...

1. Херсонщина. Скадовськ 🫶 затишне маленьке місто на березі Чорного моря,у яке точно захочеться повернутися. Від нього Ви їдете на острів Джа де точно відпочинете,побачите неймовірні краєвиди і якщо пощастить - дельфінів)))
Олешківські піски - один з найбільших піщаних масивів Європи.
Асканія Нова -найбільший степовий заповідник Європи.
2. Бердянськ 🫶 курортне місто,що омивається Азовським морем. Має свою косу і багато цікавих і гарних місць для відпочинку.
3. Миколаївщина 🫶Актівський каньйон. Коблеве. Кінбурнська коса.

Море - моє місце сили. І я обов'язково повернуся у наші улюблені місця 🫶

А поки на згадку у мене є мушлі з Чорного та Азовського узбережжя ❤️