K_Filonenko

Color Me Royal Collection Velvet Touch Blusher

Color Me Royal Collection Velvet Touch Blusher
Color Me Royal Collection Velvet Touch Blusher

Я новачок у використанні рум'ян, і обрати їх мені було не легко. Але все ж наважилася спробувати. Color Me Royal Collection Velvet Touch Blusher виявився ідеальним варіантом для мене. Колись мені його радила консультант, але це було давно і я не пам'ятала який відтінок, тому взяла 16. Коли Рум'яна прийшли я засмутилася, бо здались вони мені з рижинкою, але насправді її немає, це відтінок не цегли, а соквитого персика🍑.

Рум'яна дуже гарні, легко наносяться щіточкою, не пилять і не лягають плямами. Мають ніжну структуру, яка легко розтушовується і перестаратися з ними дуже складно, вони не занадто пігментовані, що дуже зручно для таких новачків, як я. Колір виглядає дуже природньо, не блистить, додає легкого та ніжного рум'янцю. Пробувала наносити їх як тіні для повік і в такому форматі вони виглядають дуже ніжно. Загалом задоволена покупкою. На фото наносила пальцем та щіточкою, щоб показати пігментацію рум'ян.
Упаковка з щільного пластику темно-синього кольору, без дзеркала та щіточки (опис на сайті від іншого продукту). Не займають багато місця у косметичці. Розмір та об'єм невеликий, всього 3 гр.
Про стійкість судити мені складно, адже я наносила їх не на весь день і не фіксувала нічим.
Думаю мені вистачить надовго, бо фарбуюсь я не дуже часто.
Як висновок, можу сказати,що задоволена обновкою, адже дуже боялася раніше користуватися сухими продуктами такого типу. А з Color Me Royal Collection Velvet Touch Blusher не боюся, що буду виглядати занадто. Дивилася на рум'яна від Ламель, про які багато читала в клубі, але не наважилася. Вирішила, що з моїми навиками та досвідом не зможу приборкати їх.

Color Me Royal Collection Velvet Touch Blusher
Color Me Royal Collection Velvet Touch Blusher
Color Me Royal Collection Velvet Touch Blusher
Color Me Royal Collection Velvet Touch Blusher
Color Me Royal Collection Velvet Touch Blusher
Color Me Royal Collection Velvet Touch Blusher
Color Me Royal Collection Velvet Touch Blusher
Color Me Royal Collection Velvet Touch Blusher
Color Me Royal Collection Velvet Touch Blusher
Color Me Royal Collection Velvet Touch Blusher
Color Me Royal Collection Velvet Touch Blusher