Ирина 🦋

Улюблені парфуми з кавовим ароматом

Улюблені парфуми з кавовим ароматом

Pantheon Roma це італійський 🇮🇹 нішевий будинок, як і більшість італійських парфумів їх аромати дуже стійкі та шлейфові, йдуть у високій концентрації Extrait de parfum

Це мій другий парфум з цього будинку, перший був Trastevere. Коли я отримала його пробник, я закохалася в цей парфум відразу ж і замовила флакон. У нас у магазинах у продажу тоді я не зустрічала цей бренд, тому замовила його з Італії. Це дуже солодкий гурманьский аромат тірамісу з ноткою каштанів 🧁

Dolce Passione теж привернув мою увагу, але спробувати його мені було тоді ніде, відгуків на нього було дуже мало, переважно про нього говорили англомовні блогери... чоловіки! 👨🏻‍🦱 Тому я переживала, що незважаючи на те, що всі аромати цього бренду йдуть унісекс 👩‍❤️‍👨, він може виявитися занадто чоловічим для мене, а вартість парфуму досить не маленька 💰 Вони йдуть в об'ємі 50ml та 100ml 🥃 та пробники 2,5ml

Але минулого літа мені вдалося спробувати цей аромат в одному з мережевих магазинів нішевої парфумерії 🌸

Я нанесла аромат на себе і вже по дорозі додому розуміла, що цей аромат мені точно потрібен і шкодувала що не купила його ще кілька років тому наосліп🙈, адже зазвичай моє чуття мене не підводить 😉

Dolce Passione Pantheon Roma - це парфум для жінок та чоловіків 👫, він належить до групи східні гурманські 😋. З’явився на світ 2016 року завдяки роботі парфумера Arturetto Landi. Натхненням до створення цього парфуму й багатьох інших стала епоха Відродження — її мистецтво і культура. Цей парфум концентрація спокуси, справжній еліксир кохання та пристрасті.

Pantheon Roma з кожною секундою відкриває свою нову грань . Аромат огортає темним шоколадом 🍫 і трюфелем, солодким медом 🍯 і не менш солодкою ваніллю 🍦, бобами тонка і соковитою полуницею 🍓, стиглою сливою , білим мускусом, шафраном.

Аромат дуже густий шлейфовий і стійкий, достатньо нанести 2 пшики, максимум 3. Тримається з ранку і ночі, 🌘 наступного дня можу чути його ще з волосся 👩🏻‍🦱. На одязі 👗 тримається до прання 🧺

Незважаючи на заявлені фрукти, і на те, що кава в нотах не заявлена, я чую в ньому явні кавові ноти ☕️. Для мене це один із кавових ароматів, де кава не натяком,не капучино чи латте, можливо, це нота чорного шоколаду так грає. Так само у багатьох ароматах цього бренду є явна нота 🎵 мускусу як у Kirke, цю ноту я не переношу, тому частина ароматів цього будинку для мене виявилася не носибельною, причому цієї ноти немає відразу на старті, вона вилазить через час 🕰️ Я колись нанесла один їх інший аромат, на блотері були смачні соковиті фрукти 🥭, а потім поліз мускус🐈, і я не бігла додому 🏠, щоб швидше той аромат змити з себе.

У Pantheon Roma за годину я теж відчуваю мускус, але тут він для мене в носибельній концентрації.

Сладість в ароматі теж є, але не така як у Trastevere, тут я навіть чую легку кавову кислинку.

Комусь цей аромат може здатися вечірнім або більше на прохолодний сезон, але я ношу його цілий рік.

Аромат унісекс, але для мене в ньому немає зайвої мускулінності. Чудово звучить і мені і на чоловікові, йому він теж дуже подобається.

Цей аромат напевно входить у 🔝 5 моїх улюблених 🫶🏽ароматів, і за ароматом, і за своїми характеристиками. повторюся ще раз, концентрація Extrait de parfum

Шлейф від нього чутимуть усі оточуючі, з ним ви не залишитеся непоміченим ♥

Чи знайомі ви з цим брендом, та їх ароматами?