ANN_DI

Шампунь "Банан" SuperFood від Garnier

Шампунь "Банан" SuperFood від Garnier

Шампунь "Банан" SuperFood від Garnier вражає своїм чудовим банановим ароматом, який точно приємний і залишається у волоссі протягом тривалого часу.

Цей продукт обіцяє живлення і відновлення для дуже сухого волосся, що зробило його моїм вибором для спроби.

Однак, незважаючи на приємний запах, шампунь виявився не ідеальним для моїх потреб.

Моя шкіра схильна до чутливості, і хоча продукт добре піниться і глибоко очищує, він залишив моє волосся трохи сухим і вимагає додаткового зволоження після використання.

Також варто відзначити, що шампунь не змивається добре з волосся, залишаючи відчуття легкої плівки, що може бути неприємним для деяких користувачів. Це змусило мене шукати інші альтернативи для підтримки своєї шкіри і волосся в здоровому стані.

Отже, відзиваючись про шампунь "Банан" від Garnier, я бачу його як відмінний варіант для тих, хто цінує приємний аромат і потребує легкого очищення волосся. Однак, якщо вам потрібен продукт з більш інтенсивним зволоженням і меншою наявністю залишків після використання, можливо, варто розглянути інші варіанти на ринку.

4 із 10 ⭐️

Шампунь "Банан" SuperFood від Garnier
Шампунь "Банан" SuperFood від Garnier