DARIIAKOVACH

NAJEL МАСКА ДЛЯ ВОЛОССЯ

NAJEL МАСКА ДЛЯ ВОЛОССЯ

Привіт, красунечки 🕊️Сьогодні поділюсь враженнями про маску для волосся. Я дуже люблю маски, це улюблені продукти для волосся, але не люблю стояти з ними так довго 🥲

Але якщо маска дієва, то стою заради чудового ефекту

Чи дає такий ефект маска Najel?

Зараз розкажу 👀

Країна: Франція

Тип волосся: нормальне, сухе

Інгредієнти: лимонна кислота, оливкова олія, олія ши (каріте), олії

Формула засобу: без sls/sles, без запаху, без парабенів, водяна, з гліцерином, зі спиртом

СКЛАД

aqua (eau)-вода

olea europaea (olive) fruit extract-Оливковий екстракт- Він дуже повільно вбирається в шкіру, де особливо пом'якшує, що робить його ідеальним для догляду за шкірою та волоссям

cetearyl alcohol-Структуроутворювач та емолент в емульсіях (пом'якшувач). У косметиці також використовується як розчинник, емульгатор, загусник, структурна основа для інших інгредієнтів. Зменшує кількість піни, що утворюється, або повністю запобігають її появі

cetyl alcohol-У вигляді цетилпальмітату є основним компонентом спермацету. Ц. с. та його ефіри з жирними кислотами використовуються в косметиці як структуроутворювачі та емоленти

butyrospermum parkii (karité)-Використовується в засобах догляду за шкірою та волоссям, включаючи препарати для старіючої шкіри; у засобах за пошкодженим, сухим і ламким волоссям. Хороший емолент, живить, зволожує, пом'якшує, заспокоює, захищає шкіру від впливу сонячних променів і сприяє її відновленню, має протизапальну активність і регенеруючі властивості.

glycérine-відновлючий шкіру компонент, тобто це речовина, яка природним чином міститься в шкірі, допомагаючи встановити нормальний баланс і зволоження.

distearoylethyl dimonium chloride-Засіб для догляду за волоссям. Це унікальний компонент, один із небагатьох кондиціонерів, затверджений стандартом COSMOS для натуральної та органічної косметики. Незамінний у кондиціонерах та масках для волосся. Він залишає волосся гладким і блискучим, розчісуючи його і розряджаючи статичну електрику.

polyglyceryl-2 laurate-емульгатор, який використовується в продуктах для догляду та в косметичних рецептах для змішування інгредієнтів на масляній та водній основі у формулах. Допомагаючи емульсії, цей інгредієнт допомагає створювати гладкі однорідні текстури в продуктах по догляду, запобігаючи поділу масляної та водної фаз.

sorbitan caprylate-Повністю заснований на відновлюваній сировині, сорбітанкаприлат є стійким підсилювачем консервантів, який синергічним чином сприяє ефективності консервантів.Velsan SC - 100% натуральний багатофункціональний інгредієнт. Він діє як підсилювач збереження, пропонуючи можливість зменшити кількість використовуваних консервантів, але зберігаючи косметику безпечною

olea europaea (olive) fruit oil-У косметиці широко використовується у складі широкого асортименту засобів для догляду за шкірою, особливо за сухою, та засобів для догляду за волоссям.

laurus nobilis (laurel) fruit oil-часто використовуються в кулінарії, оздоровчій та косметичній промисловості завдяки своїм ароматичним і антиоксидантним властивостям.

coco-glucoside-можна використовувати в якості пінооутворюючого, очищаючого, кондиціонуючого і підвищуючого в'язкість агента для рідких миючих засобів та шампунів. Отриманий з кокосової або пальмової олії і глюкози з кукурудзи чи пшениці

cetearyl glucoside-Формує рідкокристалічні структури у присутності стеаринової кислоти або жирних спиртів. Використовується у засобах для догляду за шкірою. Може використовуватись у косметичних засобах «натурального» напряму.

propanediol-У складі косметичних засобів пропандіол характеризується прекрасними зволожуючими властивостями, посилює дію консервантів, виступає як розчинник і носій для активних інгредієнтів, емоленту.

guar hydroxypropyltrimonium chloride-похідні гуарів, що кондиціонують добавки для шампунів, бальзамів-ополіскувачів, масок для волосся.

acide benzoïque-Має антисептичні та консервуючі властивості. Застосовується в харчовому та косметичному виробництві як консервант жирів та олій. Має помірну фунгіцидну дію, слабо ефективна проти бактерій, слабоактивна проти псевдомонад. Чинить відбілюючу дію, може входити до складу засобів для видалення ластовиння і пігментних плям.

acide citrique-Використовується в  косметичних препаратах як консервант, розріджувач, модифікатор рН, піногасник, хелатуючий агент. Має на шкіру в'яжучу, очищувальну та відбілюючу дію. Вводиться до складу кремів, що очищають, депіляторіїв, ополіскувачів для волосся, фарб для волосся, кремів від ластовиння.

benzoate de sodium-Використовується як антисептик та консервант у харчовій, медичній та  косметичній промисловості, у тому числі в зубних пастах, кремах для обличчя та ін. Нетоксичний. Б.М. перетворюється в розчині на недисоційовану кислоту при зменшенні рН.

sorbate de potassium-Консервант, що активно пригнічує дріжджі, бактерії, плісняві гриби. Тільки уповільнює розвиток мікроорганізмів, і не чинить біоцидної дії. Антимікробну дію виявляє лише при рН нижче 6,5. Може мати природне та синтетичне походження

glucose-У косметиці застосовується зазвичай у складі екстрактів, а деякі похідні (наприклад, глутамат глюкози) використовуються як самостійні косметичні інгредієнти. Може використовуватись у косметичних засобах «натурального» напряму.

Склад дуже гарний, волосся має бути у захваті

Упакування

Дуже гарна темна пластикова баночка, є вся інформація на наліпках, також був захист з фольги.

250 мл в баночці, дуже красиво стоїть на поличці і радує око

Консистенція

Це жирна маска, колір не чисто білий, а більш схожий на шампань, власне щось середнє

Розподіляється дуже легко і не тане в руках, а вся переноситься на волосся

Відчувається поживність одразу

Аромат

Не можна сказати, що він відсутній. Бо аромат натуральний, не косметичний як от косметика пахне, а саме відчувається, що натуральні компоненти

Я використовую як звичайну маску, хоча зазначено, що використовувати від коренів до кінчиків. Я все ж не наношу маску на корені, не ризикую

Наношу я на 10 хв, довше не можу стояти, розподіляю гребінцем

По-перше, волосся дуже жорстке коли воно в масці. Зазвичай наносиш маску і волосся одразу таке мʼяке в руках, а тут воно прям міцне, густе, важко піддається впливу на нього. І я як вперше нанесла, то занервувала.

Але ефект після мене приємно вразив, волосся дуже легке, ця маска його не обтяжує, а робить мʼяким, повітряним, розсипчастим і гладким. У мене не пушиться так дуже довжина, вона зволожена і насичена

У мене такий ефект зазвичай від засобів з силіконом, а тут такий гарний склад і вражаюче «після»

Власне, ви все можете побачити на власні очі

Також я нанесла на довжину олію аргани, про яку ще напишу.

Якщо ви шукаєте гарну маску, яка не буде обтяжувати волосся, а дасть легкості і невагомості, прицьому волосся буде вкладене волосинка до волосинки. Тоді вам точно варто спробувати цю маску

Обіймаю 🤍