ewigkeit

Олійно-сольовий зволожуючий скраб для тіла Energy of Vitamins

Олійно-сольовий зволожуючий скраб для тіла Energy of Vitamins

Перш за все - це манго )) Запах дуже приємний. Не зовсім вже так манго, хімозний звичайно, але все одно гарний. На вигляд теж )

Це сольовий скраб, містить сіль досить дрібного помолу. Як на мене, то доволі гарно скрабує. Кому потрібен більш сильний абразив, то може не сподобатись.

Особисто я використовую його тільки для ніг, після депіляції та інколи в період між ними. Але депіляцію я роблю більше 15 років, гоління для ніг всей цей час не використовую, тож подразнень після процедур в мене немає і скраб гарно підходить. Ноги потім дуже гладкі, м'які та зволожені. Після нього не потрібно більне нічого наносити, для моєї шкїри цього зволоження достатньо.

Мінус цього скраба, може й досить великий, що він дуже олійний. На все тіло ним неможливо (як для мене) користуватись, окрім якщо у кого шкіра ну дуже суха і то зимою мабуть. Літом це буде дуже жирнувато) Змивається він також якось не дуже. З ніг нормально, але навіть для ніг літом використовую його не дуже часто.

Так що в мене неоднозначне відношення до цього засобу, коли закінчиться, то повторювати точно не буду.

Олійно-сольовий зволожуючий скраб для тіла Energy of Vitamins