YuliHrytskoff

Зміцнювальний шампунь проти випадання волосся Dr.FORHAIR Folligen Original Shampoo

Зміцнювальний шампунь проти випадання волосся Dr.FORHAIR Folligen Original Shampoo

Проблема випадіння волосся, гадаю, знайома багатьом дівчатам. А в моєму випадку це не просто проблема, а катастрофа світового масштабу! Тому, професійні трихологічні шампуні, спрямовані на боротьбу з випадінням волосся – вже давно та міцно засіли на поличці у моїй ванній. А в сьогоднішньому своєму дописі хочеться поділитися своїми враженнями про професійний корейський зміцнюючий шампунь проти випідання волосся Dr.FORHAIR Folligen Shampoo.

Оформлення дуже красиве та стильне! Спочатку шампунь був упакований у якісну картонну коробочку,на всіх стінках якої можна ознайомитися з інформацією про засіб від виробника.

Сам шампунь розфасований у дуже гарний пластиковий флакон, виконаний у біло-червоних тонах.

Флакон оснащений дуже незвичним дозатором, на якому вигравірувано назву бренду. Щоб привести дозатор у робочий стан, необхідно прокрутити його навколо осі.

І його характеристику хотілося б розпочати з кількох слів про склад засобу. А він у цього шампуню, без перебільшення, просто чудовий! По-перше, до складу шампуню не входять силікони, парабени та сульфати, а, по-друге, склад збагачений дуже великою кількістю натуральних екстрактів та компонентів, а також запатентована комбінація трьох інгредієнтів Folligen Complex у ліпосомальній формі, завдяки чому формула шампуню виявляє терапевтичну дію при лупі та себорейному дерматиті.

Консистенція в шампуню кремоподібна, злегка в'язкувата, середньої густини.

Колір – молочно-білий.

Запах шампуню дуже незвичайний - косметично-квітковий, але дуже явно відчувається якась гіркуватість і навіть терпкість ... На волоссі запах шампуню довго не затримується, відчувається, за великим рахунком, тільки поки вони ще мокре.

Я використовую цей шампунь цілком стандартно. Перед миттям добре розчісую волосся, невелику кількість шампуню спінюю в долонях і масажними рухами наношу на вологе волосся, вірніше шкіру голови, а для очищення довжини волосся достатньо піни, що стікає. Потім ретельно змиваю все проточною водою та наношу бальзам/маску. Використовую шампунь 2-3 рази на тиждень.

Незважаючи на кремову текстуру, піниться шампунь просто відмінно, тому розхід виходить цілком економічним.

Змивається шампунь легко, відчуття непромитого волосся не залишає.

Очищує волосся шампунь дуже добре! З першого промивання повністю розчиняє та видаляє шкірний жир, стайлінгові засоби та інші забруднення. Двічі я волосся практично ніколи не намилюю – у цьому просто немає необхідності! При цьому шампунь очищає волосся дуже м'яко, зовсім не пересушуючи довжину і не обтяжуючи волосся.

Після використання шампуню волосся робиться дуже м'яким і гладким, також шампунь надає непоганий об'єм і природний блиск. Волосся не плутається і не ламається по довжині, не пушиться.

Ну і щодо випадіння волосся. Звичайно, самостійно шампунь вирішити цю проблему не здатний, оскільки вона зазвичай криється в гормональних, ендокринних або гастроентерологічних порушеннях. Але на те дерматологічні шампуні і існують, щоб запобігти ще більшому випадінню волосся і м'яко стимулювати ріст нового волосся, пробуджуючи сплячі цибулини. Шампунь Dr.FORHAIR Folligen Shampoo випадіння волосся мені, звичайно, не зупинив, але з'явилася непогана тенденція до зменшення випадіння, і що важливо, за час користування шампунем у мене по всій голові з'явилося багато маленьких волосків, а значить, шампунь працює однозначно.

На графік миття волосся шампунь не впливає, мию ним волосся за своєю стандартною схемою раз на 2-3 дні.

Лупи, подразнення або будь-яких інших подібних неприємностей шампунь у мене не викликав.

Зміцнюючий шампунь проти випадіння волосся Dr.FORHAIR Folligen Shampoo мені підійшов просто чудово! Він якісно очищує шкіру голови та волосся від будь-яких забруднень, зменшує випадіння волосся та м'яко стимулює ріст нового волосся. Не викликає свербіння, лупи, або алергічних реакцій; не впливає на звичний графік миття волосся. До того ж, має дуже хороший склад! Мені шампунь дуже сподобався, тому до покупки рекомендую його сміливо!